Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για τη Βέροια.

21:05

90'+1: Καλό σουτ του Χαβίτο στην κλειστή γωνία του Καντιμοίρη που αποκρούει.

21:05

21:04

90': Ιμπραΐμ αντί Μαγιέφσκι για τη Βέροια.

21:02

Πιο εύκολο μοιάζει να βάλει κι άλλο γκολ η Βέροια από το να μειώσει ο Πανθρακικός.

20:59

85': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια, καθυστερεί να πλασάρει ο Ναζλίδης και χάνει την μπάλα.

20:57

83: Παπαχρήστος αντί Χρήστου για τον Πανθρακικό.

20:54

80': Κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ από τον Χρήστου, πλάγιο άουτ καταλήγει η μπάλα.

20:50

76': Κίτρινη στον Ετζεγκουέλε.

20:48

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Βγαίνει η σέντρα από δεξιά ο Ροτζέριο παίρνει την κεφαλιά και ο Καντιμοίρης πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

20:47

73': Κακό σουτ από τον Σέτι, η μπάλα φεύγει μακριά.

20:46

72': Νάστος αντί Μαραγκού για τη Βέροια.

20:45

Ο Αμπντούν επιλέγει τη δεξιά γωνία, ο Αθανασιάδης το ίδιο, αλλά ο Αλγερινός καταφέρνει να σκοράρει.

20:44

70': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

20:43

69': Πέναλτι για τη Βέροια! Ο Μαγιέφσκι κάνει εξαιρετική προσπάθεια, βγάζει τη σέντρα και η μπάλα πάει στο προτεταμένο το χέρι του.

20:41

67': Τάτος αντί Γιουσούφ για τη Βέροια.

20:38

64': Τραγικό σουτ του Σέτι, κανένας λόγος ανησυχίας για Καντιμοίρη.

20:36

Πιέζει πολύ ο Πανθρακικός και κερδίζει αρκετά φάουλ έξω από την περιοχή.

20:32

58': Σέντρα από τον Χρήστου, κεφαλιά του Ιγκόρ και η μπάλα φεύγει άουτ.

20:31

57': Παίρνει την κεφαλιά ο Ιγκόρ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:29

55': Κίτρινη στον Τσουμάνη.

20:28

54': Κόρνερ ο Παπαγεωργίου προ του Αμπντούν. Από την εκτέλεσή του απόμακρύνει την μπάλα ο Ιγκόρ.

20:27

52': Ο Χαβίρο από δεξιά βγάζει τη σέντρα, ο Νικόλτσης κάνει γυριστό από το πέναλτι και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

20:24

Στο έδαφος ο Σερφά ύστερα από μία εναέρια μονομαχία με τον Ναζλίδη.

20:20

46': Ιγκόρ και Νικόλτσης μπαίνουν, Τζάνης και Χασομέρης βγαίνουν.

20:19

20:16

Βγαίνουν ξανά στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:01

20:01

Στο έδαφος ο Τζάνης, δεν πατάει καλά το πόδι του.

20:01

45'+1: Κακό σουτ από τον Χαβίτο, δεν ανησυχεί ο Καντιμοίρης.

20:01

19:57

Δυσκολεύεται πολύ να αναπτυχθεί σωστά ο Πανθρακικός.

19:54

40': Συρτό σουτ από μακριά από τον Τσουμάνη, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:51

37': Αδύναμο σουτ από τον Μαγιέφσκι, εύκολα μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

19:49

35': Κίτρινη στον Μαγιέφσκι.

19:47

33': Ο Μαγιέφσκι δίνει στον Ναζλίδη κι εκείνος από τα όρια της περιοχής στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:46

Στο 54% η κατοχή για τη Βέροια.

19:43

29': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανθρακικό! Ωραία κομπίνα από εκτέλεση κόρνερ, ο Χαβίτο κάνει ένα περίεργο σουτ και η μπάλα σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι.

19:40

26': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Ναζλίδης μπαίνει στην περιοχή, περνάει τον προσωπικό του αντίπαλο, αλλά ο Αθανασιάδης αποκρούει με το ένα χέρι το πλασέ του.

19:39

25': Παίρνει την μπάλα ο Χασομέρης, γυρίζει ωραία, αλλά ο Ετζεγκουέλε κοντράρει το σουτ του και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει.

19:37

23': Κίτρινη στον Ροτζέριο.

19:36

Ελέγχει το ματς η Βέροια, μαζεύεται πίσω όταν χάνει την μπάλα και προσπαθεί με κοντινές πάσες να ρίχνει τον ρυθμό.

19:34

Παγωμάρα στην Κομοτηνή μετά το γκολ της Βέροιας, δεν έχει μπει καθολου καλά ο Πανθρακικός.

19:30

Με εξαιρετική διαγώνια πάσα του Ναζλίδη ο Αμπντούν βγαίνει μόνος του με τον Αθανασιάδη, πλασάρει κάτω από τα πόδια του και σκοράρει.

19:29

15': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:26

12' Κίτρινη στον Σέτι.