0
22:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

22:53

Ο Ατρόμητος δεν κατάφερε να διεκδικήσει με αξιώσεις τη νίκη και την πρόκριση, καθώς τα δύο λάθη του Γκορμπούνοφ τον έφεραν πίσω στο σκορ με 2-0, με το τελικό 3-0 να τον αφήνει εκτός συνέχειας. Παρ' όλα αυτά, οι Περιστεριώτες θα πρέπει να είναι ιδιαίτερα περήφανη για τη φετινή πορεία τους!

22:53

Λήξη του ματς. 3-0.

22:51

90'+2: Μακρινό σουτ του Μαρσελίνιο, άουτ.

22:51

22:50

90': Το εκτελεί ξανά ο Ούμπιντες από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

22:49

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ούμπιντες στο πρώτο δοκάρι, νέο κόρνερ.

22:46

87': Κίτρινη κάρτα στον Σόουζα.

22:44

84': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη.

22:43

83': Καλό σου του Ερκίν από τα αριστερά, διώχνει δύσκολα ο Γκορμπούνοφ.

22:42

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κούρος στη θέση του Μπιτόλο.

22:41

81': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ κερδίζει τη μονομαχία, βγάζει την μπαλιά στον Ναπολεόνι, ο οποίος, όμως, δεν πιάνει όπως θα ήθελε το σουτ.

22:38

Κούρσα του Σεν από τα δεξιά, βγάζει εξαιρετική μπαλιά στην περιοχή και ο Φερναντάο κάνει με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι το 3-0.

22:37

78': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ!

22:37

77': Αλλαγή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Σεν στη θέση του Μεχμέτ Τοπάλ.

22:36

76': Κίτρινη κάρτα στον Φερναντάο για θέατρο.

22:35

75': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ! Γρήγορο γυριστό σουτ του Νάνι, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

22:33

Προσπαθεί να απειλήσει ο Ατρόμητος, αλλά η πρόκριση ουσιαστικά έχει κριθεί, με τους Περιστεριώτες να βγάζουν την απογοήτευσή τους και στο παιχνίδι τους...

22:26

67': Διπλή αλλαγή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Αλμέρ Ποτούκ στη θέση του Φαν Πέρσι και ο Ραούλ Μεϊρέλες στη θέση του Ντιέγκο.

22:26

67': Κίτρινη κάρτα στον Ερκίν.

22:22

62': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας στη θέση του Γοδόι και ο Λε Ταλέκ στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

22:18

Ο Ντιέγκο βγάζει στα αριστερά στον Ερκίν, εκείνος κάνει την παράλληλη μπαλιά και ο Γκορμπούνοφ δεν πέφτει σωστά, στέλνοντας ουσιαστικά την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

22:18

59': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ!

22:18

58': Κάνει το δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής ο Ντιέγκο, διώχνει με το πόδι ο Γκορμπούνοφ.

22:15

54': Επιχειρεί το σουτ ο Ντιέγκο, άουτ η μπάλα.

22:09

50': Κόρνερ για τη Φενερμπαχτσέ. Το εκτελεί ο Ερκίν από τα δεξιά, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ.