22:49

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

22:47

22:46

90': Κάκιστο σουτ από τον Κάτσε, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

22:42

Δεν υπάρχει παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, τα οποία είναι διαδικαστικού χαρακτήρα.

22:37

81': Στη θέση του Φίρι ο Χολστ.

22:35

Ωραία πιέζει τον Πούκι ο Βίτορ και η φάση τελειώνει εκεί.

22:32

75': Δεληγιαννίδης αντί Κουλούρη για ΠΑΟΚ.

22:29

72': Έξω ο Έρικσον, στη θέση του ο Πούκι.

22:27

Παγώνει τον ρυθμό ο ΠΑΟΚ.

22:24

68': Κάκιστο σουτ από τον Φίρι.

22:23

Για ελάχιστα εκατοστά δεν βρίσκει την μπάλα ο Ελμάντερ, τον οποίο είχε ξεχάσει η άμυνα του ΠΑΟΚ.

22:21

64': Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Κωνσταντινίδης και Τζιόλης βγαίνουν, Σαββίδης και Μακ μπαίνουν.

22:17

61': Δεν διώχνει καλά ο Γλύκος, η μπάλα πηγαίνει στον Έρικσον, αλλά το σουτ του κοντράρει και φεύγει εκτός.

22:16

60': Ελμάντερ αντί Σβάρτς για την Μπρόντμπι.

22:15

59': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπρόντμπι. Ο Ρασάνι κάνει το σουτ εντός περιοχής και ο Γλύκος αποκρούει.

22:12

56': Αδύναμο σουτ από τον Ροντρίγκες, εύκολα μπλοκάρει ο Ρένοβ.

22:08

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

22:04

48': Ζυγίζει το σουτ του από τα όρια της περιοχής ο Κουλούρης, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

22:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

21:59

Στον αγωνιστικό χώρο και πάλι οι δύο ομάδες.

21:46

21:45

21:44

45': Κίτρινη στον Νόργκαρντ.

21:43

43': Κίτρινη στον Κόστα.

21:40

41': Διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά κάνει ο Κουλούρης, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

21:39

40': Πολύ μακρινό σουτ από τον Κίτσιου, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Ρένοβ.