0
20:13

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Σπάρτη 0-0.

20:11

90'+1: Σέντρα-σουτ Φαρινόλα από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Τσέλιος.

20:07

87': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Πετρόπουλος αντί του Σιώπη.

20:06

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σουτ Πολίτη έξω από την περιοχή, η μπάλα χτυπά στην πλάτη αμυνόμενου, αλλάζει πορεία, ο Τσέλιος ωστόσο δεν θα ξεγελαστεί και θα διώξει σωτήρια σε κόρνερ. Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Φατιόν από προφανή θέση οφσάιντ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, αλλά το γκολ ορθά ακυρώθηκε.

20:04

84': Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, κεφαλιά Κρητικού, δεν έχει πρόβλημα ο Τσέλιος.

20:02

82': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μπουτσικάρης αντί του Μπιταξή.

20:01

81': Καλή στιγμή για τη Σπάρτη. Αντεπίθεση με τον Δημολιό, ο οποίος μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά, σούταρε, για να διώξει με δυσκολία ο Αποστολίδης πέφτοντας στη δεξιά του γωνία.

19:57

77': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Φατιόν αντί του Κύργια. Συμμετοχή μίνι έκπληξη, καθώς αρχικά είχε αποφασιστεί να προφυλαχθεί.

19:55

75': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μπεγλετζής αντί του Αναστασάκου.

19:54

74': Σέντρα Συμελίδη από τα αριστερά, γυριστή κεφαλιά Κρητικού, η μπάλα άουτ.

19:51

71': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Σπηλιωτόπουλος αντί του Ραχίμ.

19:49

69': Τρεις αλλαγές για τον Απόλλωνα. Πολίτης, Καλλέργης και Συμελίδης αντί Τζιώρα, Παρπέξ και Μίλιεβιτς.

19:47

67': Σουτ Λαγού έξω από την περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Τσέλιος.

19:42

62': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Λιονάκης αντί του Ηλιόπουλου.

19:42

62': Νέο κόρνερ για τον Απόλλωνα, από τα δεξιά αυτή τη φορά, και πάλι με εκτελεστή τον Παρπέξ. Απομακρύνουν εύκολα οι αμυντικοί της Σπάρτης.

19:41

61': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Παρπέξ. Φάουλ πάνω στον τερματοφύλακα της Σπάρτης, τελειώνει η φάση.