1
22:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

22:53

Κρίμα για τον Ατρόμητο που στάθηκε εξαιρετικά και θα μπορούσε να έχει πάρει σίγουρα κάτι καλύτερο αν δεν έβρισκε απέναντί του έναν κακό διαιτητή. Το γκολ του Φαν Πέρσι έκρινε το ματς, αν και είχε προηγηθεί φάουλ.

22:53

Λήξη του ματς. 0-1.

22:49

Το γήπεδο εκφράζει στη... γλώσσα του Ιταλού ρέφερι την άποψή του γι΄αυτόν...

22:48

90'+2: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Εμπό στη θέση του Ουσέρο.

22:47

Αποβάλλεται ο Γρηγορίου για τις - δίκαιες - διαμαρτυρίες του,

22:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:45

Σκόρερ ο Φαν Πέρσι. Ο Ολλανδός πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή έπειτα από σέντρα του Ερκίν, αλλά έχει σπρώξει τον Μπιτόλο που τον μάρκαρε για να πάρει την κεφαλιά, με τις διαμαρτυρίες να είναι έντονες.

22:45

90': ΓΚΟΛ για τη ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ!

22:43

88': Αλλαγή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Τσεν στη θέση του Νάνι.

22:41

85': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ανάποδο ψαλίδι του Μπρίτο, μπέρδεμα στην άμυνα της Φενερμπαχτσέ, που όμως, καταφέρνει με κόντρες να διώξει την μπάλα.

22:41

85': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

22:38

82': Σουτ του Φερναντάο, στα χέρια του Γκορμπούνοφ.

22:37

81': Διαμαρτύρεται για πέναλτι στον Ναπολεόνι ο Ατρόμητος. Ο Μπα σπρώχνει με το σώμα του τον άσο της ομάδας του Περιστερίου, θα μπορούσε να δοθεί η παράβαση.

22:36

80': Αλλαγή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Φαν Πέρσι στη θέση του Σο.

22:36

79': Κεφαλιά του Φερναντάο από τα αριστερά, λίγο άουτ η μπάλα. Επικίνδυνη στιγμή.

22:35

Με δέκα προσωρινα ο Ατρόμητος, καθώς ο Φυτανίδης δέχεται τις πρώτες βοήθειας έπειτα από χτύπημα.

22:32

76': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο στη θέση του Μαρσελίνιο.

22:30

74': Εκτελεί φάουλ έξω από την περιοχή ο Ερκίν, κεφαλιά προς τα πίσω στην περιοχή από τον Σόουζα, μαζεύει ο Γκορμπούνοφ.

22:26

71': Αλλαγή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Μεχμέτ Τοπάλ στη θέση του Μεϊρέλες.

22:25

69': Καλή στιγμή για τη Φενερμπαχτσέ. Ο Σο βρίσκεται αμαρκάριστος και από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά ξυστά από το δεξί δοκάρι του Γκορμπούνοφ.

22:22

66': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ούμπιντες από τα δεξιά, ο Φυτανίδης πιάνει την κεφαλιά στο ύψος της μικρής περιοχής, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

22:20

63': Ο Νάνι σκοράρει, αλλά το γκολ δεν μετρά, καθώς ο Σο ήταν σε θέση οφσάιντ.

22:17

Δεν έχει τον ίδιο ρυθμό με το πρώτο ημίχρονο η επανάληψη, ετοιμάζονται αλλαγές από τους δύο προπονητές.

22:10

54': Χαμηλό, συρτό σουτ του Ναπολεόνι, στα χέρια του Βολκάν.

22:08

Το εκτελεί ο Ντιέγκο από τα αριστερά, ο Γκορμπούνοφ διώχνει με γροθιά.

22:07

51': Μακρινό σουτ του Σόουζα από τα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Γκορμπούνοφ.

22:03

46': Γύρισμα του Ερκίν μέσα στην περιοχή, ο Λαζαρίδης απομακρύνει.

22:01

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

22:01

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

21:47

Στέκεται πολύ καλά απέναντι στη Φενερμπαχτσέ ο Ατρόμητος που δίκαια φωνάζει για πέναλτι που δεν του δόθηκε στο 39ο λεπτό. Εκατέρωθεν ευκαιρίες και καλός ρυθμός, σωτήριες οι επεμβάσεις του Γκορμπούνοφ.

21:45

Λήξη α' ημιχρόνου. 0-0.

21:45

45'+1: Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Νάνι, δεν αποφέρει κάτι.

21:44

45': Μεγάλη ευκαιρία για τη Φενερμπαχτσέ! Κεφαλιά του Σο μέσα στην περιοχή έπειτα από σέντρα του Φερναντάο από τα αριστερά, αποκρούει εντυπωσιακά εξ επαφής ο Γκορμπούνοφ. Μεγάλη απόκρουση σε κόρνερ, ακόμα και ο Σο δίνει το χέρι στον τερματοφύλακα του Ατρομήτου!

21:43

44': Σουτ του Ούμπιντες έξω από την περιοχή, μαζεύει ο Βολκάν. Δεν είδε τον Πίτου Γκαρσία που έβγαινε μόνος του από τα αριστερά.

21:41

42': Κόρνερ για τη Φενερμπαχτσέ. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ντιέγκο, δεν αποφέρει κάτι.