3
-
0
23:25

Μεγάλη νίκη με πολύ καλή εμφάνιση για τον Πανιώνιο, ο οποίος είχε σε εξαιρετική μέρα τον Κολοβό και θα μπορούσε να έχει σημειώσει και άλλα τέρματα, απέναντι σε έναν τραγικό Παναθηναϊκό

23:14

88': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

23:11

85': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αμπέιντ μπαίνει αντί του Μπαϊράμι

23:10

84': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη για τον Μέντες

23:08

82': Κίτρινη κάρτα στον Μέντες

23:07

81': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Βγαίνει ο Κολοβός και μπαίνει ο Πάνος

23:06

80': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο, με τον Καπίνο να αποκρούει σε κόρνερ το πλασέ του Ντούνη

22:58

72': Κίτρινη κάρτα στον Κολοβό

22:57

Τρομερό γκολ από τον Κολοβό, ο οποίος κάνει ωραία κίνηση ανάμεσα σε δύο αμυντικούς του Παναθηναϊκού και με δεξί σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής νικάει τον Καπίνο για το 2-0

22:57

71': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

22:54

68': Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα

22:52

66': Αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό. Ο Μουζακίτης παίρνει τη θέση του Καρέλη

22:52

66': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Καλτσάς αντί του Λάζνικ

22:49

63': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σέντρα του Μπαϊράμι, ο Μπεργκ βάζει την προβολή και ο Γιαννακόπουλος προλαβαίνει και διώχνει με τα ακροδάχτυλα πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή

22:44

58': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Ντούνης παίρνει τη θέση του Παναγιωτούδη

22:37

51': Καλή φάση για τον Πανιώνιο, αλλά η προβολή του Αραβίδη έπειτα απ' τη σέντρα του Κολοβού, φεύγει άουτ

22:33

47': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Κεφαλιά-πάσα του Μπαϊράμι στον Μπεργκ, ο οποίος στέλνει τη μπάλα στα.. περιστέρια με γυριστό σουτ από τη γραμμή της μικρής περιοχής

22:32

46': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπεργκ μπαίνει αντί του Λαγού

22:31

Έναρξη β' μέρους

22:19

Ο Πανιώνιος έχει πάρει το προβάδισμα εκμεταλλευόμενος την μοναδική καλή στιγμή του, απέναντι σε έναν Παναθηναϊκό που πραγματοποιεί κακή εμφάνιση και δεν μπορεί να «φτιάξει» παιχνίδι

22:17

Τέλος α' μέρους

22:10

Ο Κολοβός δίνει για τον Αραβίδη, ο οποίος κινείται ωραία μέσα στην περιοχή και παρά την πίεση από τον Κουτρουμπή στέλνει με αριστερό σουτ τη μπάλα στα δίχτυα του Καπίνο για το 1-0

22:10

40': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

22:08

38': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καρέλης κάνει «ποδιά» στον Αυλωνίτη, αλλά το συρτό σουτ του περνάει άουτ

22:05

35': Κίτρινη κάρτα στον Λαγό

22:05

Κάκιστο παιχνίδι στα πρώτα 35 λεπτά, με τους παίκτες των δύο ομάδων να κάνουν πολλά λάθη και να έχουν ημιτελής προσπάθειες

21:56

26': Πρώτο σουτ στο ματς που βρίσκει τέρμα από τον Καρέλη, ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει εύκολα

21:50

20o λεπτό και το παιχνίδι εξακολουθεί να μην έχει ούτε μια φάση άξια αναφοράς

21:40

Συμπληρώθηκε το πρώτο 10λεπτο, με τον Παναθηναϊκό να έχει τον έλεγχο, αλλά να μην κάνει τη μεγάλη φάση.

21:30

1': Έναρξη του αγώνα