0
-
0
23:53

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:52

93': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Απομακρύνει ο Κρισάντους.

23:50

91': Ευκαιρία η ΑΕΚ. Ξαφνική αντεπίθεση της ΑΕΚ. ο Γροντής κάνει το σουτ έξω από τηνπεριοχή, είναι καλό, αλλά φεύγει ελάχιστα άουτ.

23:50

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:48

90': Παντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Τζιμπούρ.

23:48

89': Τρίτη σπουδαία επέμβαση του Ανέστη, αυτή τη φορά σε τετ α τετ.

23:47

88': Προσπαθεί να πιέσει στα τελευταία λεπτά η Ίντερ, αλλά η ΑΕΚ ανταπεξέρχεται.

23:43

83': Ο Σβάρνας στη θέση του Λαμπρόπουλου.

23:42

83': Νέα μεγάλη επέμβαση του Ανέστη, που είπε όχι σε δυνατό σουτ του Μανάι εντός περιοχής.

23:41

82': Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία της Ίντερ στον αγώνα. Ο Κοντογκμπιά βρέθηκε σε θέση βολής μέσα στην περιοχή, σωτήρια επέμβαση του Ανέστη σε κόρνερ.

23:37

78': Κίτρινη στον Μιράντα.

23:36

76': Φαγιέ, Γροντής και Ζόριτς στη θέση των Γιόχανσον, Γκάλο και Σιμόες.

23:35

76': Ο Ναγκατόμο στη θέση του Μεδέλ, ο Μανάι στη θέση του Ντ' Αμπρόζιο.

23:34

75': Νέο σουτ του Γιόβετιτς έξω από την περιοχή, είναι καλό, αλλά φεύγει άουτ.

23:33

74': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Επικίνδυνη σέντρα του Γκάλο, κεφαλιά η κεφαλιά του Τζιμπούρ από καλή θέση, αλλά υπό πίεση.

23:32

73': Μακρινό συρτό σουτ του Γιόβετιτς, άουτ.

23:28

69': Ο Βασιλαντωνόπουλος στη θέση του Μπαρμπόσα.

23:22

63': Ο Ανέστης στη θέση του Μπαρόχα.

23:21

62': Φάουλ για την Ίντερ στον άξονα, περίπου 10 μέτρα από την περιοχή. Στο τείχος το σουτ του Γιόβετιτς.

23:15

57': Κόρνερ για την Ίντερ. Διώχνουν οι αμυντικοί της ΑΕΚ.

23:14

55': Μέσα οι Άρθο, Τζιμπούρ και Κρισσάντους, έξω οι Τζανετόπουλος, Αραβίδης και Ανάκογλου.

23:14

55': Ο Παλάσιο στη θέση του Ικάρντι.