0
19:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:54

Σαφώς καλύτερη η Μάντσεστερ Σίτι, πήρε δίκαια τη νίκη με 3-0. Διαμαρτύρεται για γκολ του Ραμίρες που ακυρώθηκε ως οφσάιντ η Τσέλσι, που μένει χωρίς νίκη έπειτα από δύο αγωνιστικές.

19:54

Λήξη του ματς! 3-0.

19:53

90'+3: ΔΟΚΑΡΙ για την Τσέλσι. O Ντιέγκο Κόστα επιχειρεί το σουτ, σταματά στο δεξί δοκάρι του Χαρτ η μπάλα.

19:52

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μανγκαλά.

19:51

19:45

Δεν μπορούν να διώξουν οι αμυντικοί της Τσέλσι, ο Σίλβα παίρνει την μπάλα από τον Ιβάνοβιτς και βγάζει στον Φερναντίνιο που από τα δεξιά στα όρια της περιοχής στέλνει με δυνατό σουτ την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

19:45

85': ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ!

19:43

83': Αλλαγή για τη Μάντσεστερ Σίτι. Ο Αγκουέρο αφήνει τη θέση του στον Μπονί μέσα σε αποθέωση.

19:41

81': Κίτρινη κάρτα στον Αζάρ.

19:40

Ο Κολάροφ εκτελεί κόρνερ από αριστερά, ο Κομπανί σηκώνεται πιο ψηλά από όλους ενώ μαρκάρεται από τον Ιβάνοβιτς και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

19:40

79': ΓΚΟΛ για τη ΣΙΤΙ!

19:39

79': Αλλαγή για την Τσέλσι. Ο Φαλκάο στη θέση του Γουίλιαν.

19:39

79': Αλλαγή για τη Μάντσεστερ Σίτι. Ο Ντεμικέλις στη θέση του Στέρλινγκ.

19:37

Παίρνει αυτό που θέλει μέχρι στιγμής η Σίτι, δείχνοντας να ελέγχει τον ρυθμό του ματς.

19:30

70': Πολύ καλή στιγμή για την Τσέλσι. Ο Ντιέγκο Κόστα κάνει ωραία προσπάθεια μέσα στην περιοχή και γυρίζει στον Αζάρ, εκείνος επιχειρεί το σουτ, αλλά ο Χαρτ αποκρούει.

19:26

65': Αλλαγή για τη Μάντσεστερ Σίτι. Ο Νασρί στη θέση του Νάβας.

19:25

65': Καλό σουτ του Αγκουέρο από το ύψος της περιοχής με το αριστερό, άουτ η μπάλα.

19:24

64': Αλλαγή για την Τσέλσι. Ο Κουαδράδο στη θέση του Ραμίρες.

19:22

61': Επιχειρεί το διαγώνιο σουτ από τα δεξιά ο Τουρέ, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Μπέγκοβιτς.

19:18

Δεν έχει τόσο καλό ρυθμό το ματς στο δεύτερο μέρος, καθώς υπάρχουν πολλές διακοπές για φάουλ.

19:12

51': Κίτρινη κάρτα στον Τουρέ.

19:10

50': Ο Ραμίρες σκοράρει, αλλά έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ. Στο ριπλέι με την ευθεία, πάντως, φαίνεται να καλύπτεται οριακά.

19:08

48': Κίτρινη κάρτα στον Ιβάνοβιτς.

19:06

Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο.

19:05

46': Αλλαγή για την Τσέλσι. Ο Ζουμά στη θέση του Τέρι.