2
-
1
21:51

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:49

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:48

Σκόρερ ο Μερεμπασβίλι. Μετά από σέντρα του Νάστου και διώξιμο του Γλύκου, η μπάλα έφτασε στον Μερεμπασβίλι που με δυνατό βολέ έγραψε το 2-1.

21:48

90': ΓΚΟΛ η ΒΕΡΟΙΑ.

21:47

90': Σουτ του Μυστακίδη μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης. Η επιλογή του νεαρού έκανε έξαλλο τον Τούντορ, που τον τράβηξε απευθείας στον πάγκο.

21:45

87': Ωραία ατομική ενέργεια του Ζάιρο, το γύρισμά του στο πέναλτι απομακρύνθηκε.

21:40

82': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Σαββίδης, άουτ η κεφαλιά του Σαββίδη.

21:36

78': Ωραία συνεργασία μεταξύ Ζάιρο και Δεληγιαννίδη, άουτ το σουτ του Βραζιλιάνου από πλάγια θέση εντός περιοχής.

21:35

77': Μέσα οι Γεωργιάδης και Μελικιώτης, έξω οι Ναζλίδης και Γιουσούφ.

21:31

Άνοιξε λογαριασμό ο Ζάιρο. Βαθιά μπαλιά του Σαββίδη στην πλάτη του Τσουμάνη, ο Βραζιλιάνος κατεβάζει με το στήθος και με "τσίμπημα" της μπάλας προλαβαίνει την έξοδο του Καντιμοίρη ισοφαρίζοντας.

21:31

73': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:29

71': Έξω οι Αμπντούν και Μαλόν, μέσα οι Μερεμπασβίλι και Νάστος.

21:26

68': Απειλεί ο ΠΑΟΚ. Ο Σαλπιγγίδης από δεξιά γυρίζει προς το πέναλτι, αμαρκάριστος ο Μυστακίδης, κακό το σουτ του, φεύγει άουτ.

21:21

63': Καλή στιγμή για την Βέροια. Ο Παυλίδης έκανε το γύρισμα από δεξιά, το πλασέ του Τάτου από το ύψος του πέναλτι και υπό πίεση, φεύγει άουτ.

21:15

58': Ο Τάτος στη θέση του Μαγέφσκι.

21:15

57': Καλή συνεργασία για τον ΠΑΟΚ από δεξιά, ο Σαββίδης δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή στη σέντρα του Μυστακίδη.

21:11

54': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Πάλι ο Σαββίδης, ο Μαλεζάς κάνει την κεφαλιά, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:08

50': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Σαββίδης, διώχνουν οι της Βέροιας.

21:05

46': Οι Τσουμάνης και Παυλίδης στη θέση των Γιαννούλη και Βεργώνη για την Βέροια.

21:04

46': Όλη την 11άδα άλλαξε ο Τούντορ, μέσα μπήκαν οι Γλύκος, Σκόνδρας, Τζαβέλλας, Πούγγουρας, Μαλεζάς, Μυστακίδης, Δεληγιαννίδης, Σαββίδης, Σαλπιγγίδης, Ζάιρο, Μαντούρο.

21:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:03

Πολλές αλλαγές ετοιμάζει ο Τούντορ.

21:01

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:48

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:47

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:46

44': Ευκαιρία πάλι με τον Ροντρίγκεζ ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Κοροβέση από αριστερά, λίγο άουτ η κεφαλιά του Αφρικανού στο δεύτερο δοκάρι.

20:43

40': Κόρνερ για την Βέροια. Εκτελεί ο Αμπντού, μονοκόμματο του Βεργώνη, μπλοκάρει ο Όλσεν.

20:39

36': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Καντιμοίρη να λέει όχι σε δυνατό σουτ του Ροντρίγκεζ.

20:33

31': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, κεφαλιά άουτ του Τζιόλη.