0
20:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:52

Καλύτερος, αλλά χωρίς να εντυπωσιάσει ο Αστέρας, πήρε τη νίκη με 1-0 επί του Πανιωνίου που λειτούργησε σωστά ανασταλτικά, χωρίς, όμως, να καταφέρει να γίνει απειλητικός.

20:51

Λήξη του ματς. 1-0.

20:50

90'+2: Μακρινό σουτ του Σιώπη, πολύ άουτ.

20:50

20:48

90': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Φούντα, η μπάλα φτάνει στον Σκούρτη που επιχειρεί το σουτ με ανάποδο ψαλίδι από το κέντρο της περιοχής, αλλά ο Διούδης μπλοκάρει.

20:45

86': Αλλαγές για τον Πανιώνιο. Πατσατζόγλου και Μπλέτσας αντί Μπουμάλ και Χατζηισαΐα.

20:41

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς, με τον Αστέρα να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και το γκολ, αλλά χωρίς να εντυπωσιάζει. Περιορίζεται στην άμυνα ο Πανιώνιος.

20:36

Ανσαριφάντ, Τασουλής και Καθάριος έχουν περάσει στον αγωνιστικό χώρο για τον Πανιώνιο.

20:30

72': Αλλαγές για τον Αστέρα. Αλόκο, Σκούρτης, Παντελιάδης, Φούντας, Γουάτο αντί των Τορμένα, Μπερτόλιο, Γιαννούλη, Λανθαρότε και Χαμντανί

20:28

70': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μπερτόλιο βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά στη γωνία της μικρής περιοχής, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:25

67': Ωραία σουτ του Σιώπη έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:22

65': Αλλαγές για τον Αστέρα. Σανκαρέ, Ντουντού, Κοσίτσκι, Μπαράλες, Τσοκάνης αντί των Γκοϊάν, Ιγκλέσιας, Θεοδωρόπουλου, Γιάννου και Μάσα.

20:20

63': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μάσα, δεν αποφέρει κάτι.

20:19

62': Αλλαγές για τον Πανιώνιο με τους Διούδη και Μασούρα να αντικαθιστούν τους Παπαδόπουλο και Ντουρμισάι.