4
-
0
24:48

90+3': Τέλος του αγώνα.

24:48

90+3': Κίτρινη ο Σαν Χοσέ.

24:45

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

24:43

88': Κίτρινη ο Γκουρπέγι.

24:40

85': Μέσα ο Μπόβεδα, έξω ο Σουσαέτα.

24:35

80': Κίτρινη ο Μασεράνο.

24:34

79': Κόρνερ για την Μπαρτσελόνα. Εκτελεί ο Ράκιτιτς, διώχνουν οι αμυντικοί.

24:32

77': Ο Γκουρπέγι στη θέση του Εράσο.

24:31

76': Κόρνερ για την Μπαρτσελόνα. Εκτελείται πλασαριστά, η μπάλα έφτασε στον Μπάρτρα, που έκανε ένα παντελώς άστοχο σουτ.

24:29

74': Κίτρινη ο Σουσαέτα.

24:26

72': Ο Σάντρο στη θέση του Πέδρο.

24:25

70': Άστοχο σουτ του Μέσι, πάνω από τα δοκάρια.

24:23

Χατ-τρικ για τον Αντούριθ, που εκτέλεσε χαμηλά και δεξιά, την ώρα που ο Τερ Στέγκεν έπεσε αριστερά.

24:22

68': ΓΚΟΛ η ΜΠΙΛΜΠΑΟ.

24:22

67': Κίτρινη ο Άλβες.

24:22

67': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΜΠΙΛΜΠΑΟ. Το κάνει ο Άλβες στον Λέκουε, καθαρή η παράβαση.

24:21

66': Ο Λέκουε στη θέση του Μερίνο.

24:17

Απίστευτα πράγματα στο Σαν Μαμές. Ο Αντούριθ από το ύψος του πέναλτι εκτελεί τον Τερ Στέγκεν και γράφει το 3-0. Τραγική η άμυνα της Μπαρτσελόνα, έκανε δώρο το γκολ.

24:17

62': ΓΚΟΛ η ΜΠΙΛΜΠΑΟ.

24:16

61': Σέντρα του Σουάρεζ, αδύναμη κεφαλιά του Μέσι, μπλοκάρει ο Ιραϊθόθ.

24:15

60': Ο Ράκιτιτς στη θέση του Σέρτζι Ρομπέρτο.

24:14

59': Μουδιασμένη η Μπαρτσελόνα, δεν μπορεί να αντιδράσει για την ώρα και ο Λουίς Ενρίκε ετοιμάζει και τον Ράκιτιτς.

24:08

Ο Μερίνο ντριπλάρει τον Άλβες και σεντράρει από αριστερά, ο Αντούριθ κερδίζει στον αέρα τον Μασεράνο και με κεφαλιά γράφει το 2-0.

24:08

53': ΓΚΟΛ η ΜΠΙΛΜΠΑΟ.

24:07

52': Ο Ινιέστα στη θέση του Ραφίνια.

24:06

52': Αναξιοποίητο κόρνερ για την Μπαρτσελόνα.

24:06

51': Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα. Γύρισμα του Σουάρεζ, ο Μέσι πλασάρει με τη μία, σπουδαία απόκρουση του Ιραϊθόθ.

24:05

50': ΔΟΚΑΡΙ η Μπαρτσελόνα. Ο Πέδρο πάτησε περιοχή και σούταρε με δύναμη τραντάζοντας το οριζόντιο δοκάρι. Μεγάλη ευκαιρία

24:04

49': Φάση διαρκείας στην περιοχή της Μπαρτσελόνα, ο Σαν Χοσέ δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε και οι αμυντικοί διώχνουν με δυσκολία.

24:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

23:59

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

23:46

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

23:45

45+1': Ωραία εκτέλεση από τον Μέσι, εκτινάσσεεται και αποκρούει στο παραθυράκι του ο Ιραϊθόθ.

23:44

45': Κίτρινη για τον Μπενιάτ και φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Μπαρτσελόνα στο ημικύκλιο της περιοχής.

23:44

44': Κίτρινη για τον Εράσο.

23:40

41': Κίτρινη ο Πέδρο.