0
20:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:53

Χωρίς να εντυπωσιάσει, η ΑΕΚ πήρε τη νίκη απέναντι στην Μίετζ χάρη στα γκολ των Ανάκογλου και Κρισάντους κι ολοκλήρωσε με επιτυχία τις φιλικές αναμετρήσεις της επί πολωνικού εδάφους.

20:53

Λήξη του ματς! 2-0.

20:48

88': Ωραία προσπάθεια του Τζιμπούρ και καλό σουτ, διώχνει ο γκολκίπερ των Πολωνών.

20:44

84': Ο Τσιέρπκα κάνει το σουτ, πετάγεται και διώχνει ο Ανέστης.

20:44

84': Ο Τζιμπούρ βγαίνει τετ α τετ, αλλά το σουτ του είναι αδύναμο και ο Ντακ διώχνει με τα πόδια.

20:43

83': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από αριστερά από τον Γκαρούχ πολλά μέτρα έξω από την περιοχή, πολύ άουτ η μπάλα.

20:35

Ο Λαμπρόπουλος βγάζει την βαθιά μπαλιά για τον Ζόριτς, εκείνος δεν κάνει καλό κοντρόλ, στρώνοντας, όμως, ουσιαστικά για τον Κρισάντους που δεν έχει πρόβλημα να κάνει το 2-0.

20:35

76': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:33

72': Επέλαση του Τζιμπούρ από τα αριστερά, βγάζει τη σέντρα, αλλά ο Ζόριτς δεν καταφέρνει να βρει την μπάλα.

20:27

Κανένας ρυθμός στο ματς, με τους παίκτες να αντιμετωπίζουν μάλλον το ματς σαν αγγαρεία.

20:19

59': Ο Φερούγκα εκτελεί φάουλ πολλά μέτρα έξω από την περιοχή, ο Μιντζιέρσκι πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα καταλήγει εύκολα στα χέρια του Ανέστη.

20:13

53': Εκτελεί από τα αριστερά ο Φερούγκα, διώχνει ο Ανέστης, η μπάλα χτυπά σε αντίπαλο και περνά άουτ.

20:12

52': Κόρνερ για τη Μίετζ. Εκτελείται από τα δεξία, αποφέρει νέο κόρνερ.

20:08

48': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.