1
21:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

21:59

Τρίτη φιλική νίκη για τον Ολυμπιακό που για ακόμα μία φορά παρουσίασε σε γενικές γραμμές καλή εικόνα. Σκόραρε ξανά ο Πάρντο, δείχνει ήδη,... ορεξάτος ο Φινμπόγκασον.

21:59

Λήξη του ματς! 0-1.

21:56

89': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

21:56

Ο Μπουχαλάκης εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα φτάνει έπειτα από λίγο στον Πουλίδο που κάνει το σουτ από τα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Σέτκους.

21:54

88': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σάλιακας στη θέση του Μαζουακού.

21:54

87': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:54

87': Γύρισμα του Γιαννιώτα από τα δεξιά στην περιοχή, ο Πάρντο προσπαθεί να μπει στη φάση, αλλά δεν τα καταφέρνει και τραυματίζεται. Σηκώνεται έπειτα από λίγο.

21:52

85': Χαμηλή πάσα του Γιαννιώτα, ο Χάρα προσπαθεί μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του περνάει άουτ.

21:50

83': Ο Μπουχαλάκης επιχειρεί το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα κοντράρει.

21:46

Σαφώς χειρότερος ο ρυθμός του δεύτερου ημιχρόνου, με το γκολ του Πάρντο να ξεχωρίζει.

21:37

71': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Γιαννιώτας στη θέση του Φινμπόγκασον.

21:34

Ο Μπουχαλάκης βγάζει εξαιρετική κάθετη μπαλιά στον Πάρντο στην αντεπίθεση που πιάνει πολύ ωραίο πλασέ στην κίνηση με το αριστερό από τα δεξιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

21:34

67': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:29

62': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Πουλίδο στη θέση του Ντοσεβί.

21:26

Μετά το δυνατό ξεκίνημα του Ολυμπιακού και στο δεύτερο ημίχρονο, έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.

21:17

50': Καλό σουτ του Φινμπόγκασον, περνά άουτ η μπάλα.

21:16

49': Ωραία προσπάθεια από τον Χάρα μέσα από την περιοχή έπειτα από σέντρα του Ντοσεβί, αλλά ο Σέτκους διώχνει την κεφαλιά του, με την μπάλα να βρίσκει και στο δοκάρι.