0
22:29

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

22:27

Αν και είχε κάποιες καλές στιγμές, ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να πετύχει κάποιο γκολ και αποχαιρετά με ισοπαλία την Τουρκία. Έβγαλε σίγουρα τα συμπεράσματά του ο Σίλβα κι ετοιμάζεται για τις τελικές του επιλογές και προτάσεις εν όψει του δεύτερου σταδίου της προετοιμασίας.

22:27

Λήξη του ματς. 0-0.

22:25

90'+1: Κόρνερ για την Αντάλιασπορ. Δεν αποφέρει κάτι.

22:23

22:22

89': Εκτελεί από τα δεξιά ο Ντομίνγκεζ, δεν αποφέρει κάτι.

22:21

88': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντομίνγκεζ ανέβαινε ωραία από τα δεξιά κι έκανε την πάσα στον Μπενίτεζ, που, όμως, κόπηκε.

22:20

87': Εκτελείται από τα δεξιά, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

22:19

86': Ξανά επικίνδυνη η Αντάλιασπορ. Διώχνει με το πόδι σε κόρνερ ο Καπίνο το σουτ του Μπασάρ.

22:18

85': Νέα καλή στιγμή για τους Τούρκους, με τον Λαζάρεβιτς να πιάνει το σουτ από δεξιά στο ύψος της περιοχής, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

22:16

83': Επικίνδυνη στιγμή για την Αντάλιασπορ. Ο Ντιαρά βρίσκεται στην περιοχή και κάνει του σουτ, ο Καπίνο διώχνει, ο Αράς πάει να μπει στη φάση, αλλά τον προλαβαίνει ο Βούρος.

22:12

79': Κόρνερ για την Αντάλιασπορ. Εκτελεί από τα αριστερά ο Λαζάρεβιτς, διώχνει ο Αυλωνίτης.

22:11

78': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί από τα δεξιά ο Ντομίνγκεζ, δεν αποφέρει κάτι.

22:10

78': Κίτρινη κάρτα στον Γιλντιρίμ.

22:10

77': Χαμηλό, συρτό σουτ του Μπενίτεζ έξω από την περιοχή, στα χέρια του Ντεμίρ.

22:05

72': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπενίτεζ στη θέση του Ντοσεβί.

22:02

69': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Πάρντο βρίσκεται στο δεύτερο δοκάρι και κάνει το σουτ από δύσκολη γωνία, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

22:01

67': Αλλαγή για την Αντάλιασπορ. Ο Ντεμίρ στη θέση του Οζένκ.

21:59

66': Καλή στιγμή για τους Τούρκους. Ο Λαζάρεβιτς εκτελεί το φάουλ, ο Τσελίκ κάνει την προβολή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

21:59

66': Αλλαγή για την Αντάλιασπορ. Ο Αράς στη θέση του Μπιλά.

21:58

65': Επιχειρεί το μακρινό σουτ ο Μπουχαλάκης, πολύ άστοχο.

21:52

58': Διπλή αλλαγή για την Αντάλιασπορ. Ο Γιλντιρίμ αντί του Μπεκμετσί και Ντιαρά στη θέση του Ακμπάμπα.

21:50

57': Τρεις αλλαγές για την Αντάλιασπορ. Λαζάρεβιτς αντί Κίλιτς, Καντεμίρ αντί Σιμσέκ και Τσελίκ αντί Τσίκο.

21:47

Σαφώς καλύτερος και πιο γρήγορος ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο, που έχει απειλήσει ήδη δύο φορές.

21:43

50': Ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντομίνγκεζ από τα αριστερά, άουτ η μπάλα.

21:42

49': Κίτρινη κάρτα στον Γκερ.

21:41

47': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Χάρα κάνει το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, αλλά ο Οζένκ μπλοκάρει δύσκολα.

21:39

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

21:39

46': Μπαίνουν για τον Ολυμπιακό Χάρα, Πάρντο, Μπουχαλάκης, Φορτούνης, Νικολάου και Ντομίνγκεζ αντί των Ολαϊτάν, Ντουρμάζ, Κασάμι, Φουστέρ, Μαζουακού και Ζντιέλαρ.