3
21:24

90+3': Λήξη αγώνα

21:21

90': Τρία θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:18

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό για το 4-1 με τον Καρέλη να αστοχεί απέναντι από τον Μοσχονά

21:16

Ο Μαρινάκης, πήρε την μπάλα από τον Λουντ, έβγαλε τη σέντρα και ο Καρέλης με καρφωτή πανέμορφη κεφαλιά έκανε το 3-1 για την ομάδα του

21:14

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:14

82': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Ατζαγκούν, ο Τζανουλίνος

21:13

81': Ο Κατίδης εκτέλεσε απευθείας το φάουλ, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

21:11

79': Σουτ του Παππά, διώχνει σε κόρνερ ο Στιλ

21:08

75': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μιλιάζες ο Μίνγκας

21:05

73': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Καλτσά, ο Καρέλης

21:02

70': Αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Δώνη, ο Αγγελόπουλος

21:02

70': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Αποστόλου, ο Σταματάκης, ο οποίος ξεκίνησε από τις ακαδημίες του Παναθηναϊκού

21:01

69': Ο Ατζαγκούν προσπάθησε να βρει τον Πέτριτς, αλλά ο Μοσχονάς μάζεψε

20:58

67': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Βγαίνει ο Χουχούμης και βγαίνει ο Μαρινάκης

20:56

65': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Παππάς στη θέση του Μαχαίρα

20:55

64': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, η μπάλα πέρασε άουτ

20:49

58': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακο. Μοσχονάς και Μάνγκας στη θέση των Τσιντώτα και Κώτσιου

20:47

Μετά το γκολ ο ρυθμός του αγώνα έχει πέσει αρκετά

20:43

52': Ο Ατζαγκούν βρίσκεται τον Μπούρμπο, αλλά η σέντρα του τελευταίου δεν ήταν καλή

20:40

49': Σουτ του Ατζαγκούν έπειτα από πάσα του Καλτσά, η μπάλα πέρασε άουτ

20:39

Εκτέλεση κόρνερ από τον Λουντ, ο Τριανταφυλλόπουλος έκανε την προβολή και στη συνέχεια ο Πέτριτς με σουτ από κοντά έκανε το 2-1

20:38

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:37

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

20:36

46:' Ο Σάντσεθ, που θα πραγματοποιήσει το ανεπίσημο ντεμπούτο του παίρνει τη θέση του Λαγού και πηγαίνει δίπλα στον Τριανταφυλλόπουλου, ενώ ο Κουτρουμπής ανεβαίνει στα χαφ

20:34

Περιμένουμε να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο. Ο Σάντσεθ πάντως είναι έτοιμος να περάσει στο παιχνίδι

20:19

45'+1΄: Λήξη ημιχρόνου

20:18

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις

20:16

Αυτό που δεν κατάφερε να κάνει στο 40’ ο Καλτσάς το έκανε τρία λεπτά αργότερα. Ο Κουτρουμπής έπιασε την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Λουντ από τα δεξιά και ο Έλληνας μέσος με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1 για τους «πράσινους».

20:15

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:11

40': Ο Παναθηναϊκός πιέζει για την ισοφάριση. Ο Καλτσάς έπειτα από πάσα του Πέτριτς σούταρε μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

20:06

34’: Ο Μιλιάζες έκανε το σουτ, όμως ο Τριανταφυλλόπουλος με καθαρό τάκλιν αποσόβησε τον κίνδυνο

20:04

Ο Σάντσεθ έχει σηκωθεί για ζέσταμα

20:01

30': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Ο Μαχαίρας σούταρε από τα δεξιά, όμως είδε την μπάλα να τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Στιλ

19:59

29': Σύγχυση στα καρέ των φιλοξενούμενων, ο Θέος έκανε το σουτ από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα πέρασε μακριά πάνω από τα δοκάρια του Παναθηναϊκού

19:58

27’: Σέντρα του Χουχούμη από τα αριστερά, η μπάλα έφυγε πλάγια