1
-
0
20:52

92': Τέλος του αγώνα.

20:49

90': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός. Το σημαδεύει ο Ολαϊτάν από κοντά μετά από γύρισμα του Ελαμπντελαουί.

20:49

89': Ο Κασάμι προσπαθεί να κρεμάσει από μακριά τον Οκάν, λίγο άουτ.

20:47

88': Νέα καλή στιγμή ο Ολυμπιακός, δεν βρήκε στόχο ο Φουστέρ.

20:43

Σκόρερ ο Φουστέρ. Σέντρα του Ελαμπντελαουί από δεξιά, λάθος γύρισμα στον Ακάν, ο Ισπανός παρεμβάλλεται, κλέβει και σε κενή εστία ανοίγει το σκορ.

20:43

83': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:40

80': Ο Ντενίζ Οκάν δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ και ενώ ο Καπίνο έδειχνε να ελέγχει.

20:36

76': Κόρνερ για τους Τούρκους. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:33

73': Ο Γιαταμπαρέ στη θέση του Μπουχαλάκη.

20:32

71': Ο Σαλίνο επέστρεψε στο ματς, πήρε τη θέση του Μαζουακού.

20:31

70': Ξεκίνησε το ματς εκ νέου.

20:30

69': Νέο τάιμ άουτ, όπως και στο α' μέρος.

20:23

63': Ο Φουστέρ εκτελεί ψηλά, οριζόντιο δοκάρι και μεγάλη χαμένη ευκαιρία.

20:22

63': ΠΕΝΑΛΤΙ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ. Το κέρδισε ο Κολοβός.

20:21

62': Φουστέρ και Κολοβός στη θέση των Ντομίνγκεζ και Φορτούνη.

20:21

62': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ.

20:20

61': Κίτρινη ο Ακάν, που απόκρουσε με τα χέρια έξω από την περιοχή μετά από λάθος του.

20:20

60': Σέντρα του Ντομίνγκεζ, κεφαλιά του Κασάμι, αποκρούει ο Ακάν.

20:19

60': Αυτή τη φορά διώχνουν μακριά οι Τούρκοι.

20:19

59': Τρίτο συνεχόμενο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Συνεχίζεται η πίεση, τέταρτο σερί κόρνερ.

20:18

59': Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, νέο κόρνερ.

20:18

58': Ο Ολυμπιακός πιέζει ψηλά και κλέβει, ο Ντομίνγκεζ όμως καθυστερεί και κερδίζει το ελάχιστο, ένα κόρνερ.

20:17

57': Ο Χάρα πατάει περιοχή και κάνει τη σέντρα σουτ από αριστερά, η μπάλα περνάει παράλληλα από την εστία.

20:14

55': Μακρινό σουτ του Κασάμι, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας.

20:13

54': Ατομική προσπάθεια του Ακιού, ψηλά άουτ το σουτ του.

20:07

48': Νέο κόρνερ για τους Τούρκους, ανεκμετάλλευτο και αυτό.

20:06

47': Κόρνερ για τη Ρίζεσπορ. Διώχνουν οι ερυθρόλευκοι στο πρώτο δοκάρι.

20:06

Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Καπίνο.

20:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:04

Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Κασάμι, Ντουρμάζ, Καπίνο και Ελαμπντελαουί στη θέση των Ζντιέλαρ, Ντοσεβί, Ρομπέρτο και Σαλίνο.

20:03

Επέστρεψαν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:52

45+3': Τέλος ημιχρόνου.

19:49

45' +1': Ατομική ενέργεια και σουτ του Χάρα, ψηλά άουτ.

19:49

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:46

43': Μακρινό σουτ του Μπουχαλάκη αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα. Καλή ιδέα, κακή εκτέλεση.

19:44

41': Φιλόδοξη απευθείας εκτέλεση φάουλ από πλάγια θέση για τους Τούρκους με τον Οζέκ. Πάνω από τα δοκάρια του Ρομπέρτο.

19:42

40': Κίτρινη ο Μαζουακού.

19:42

39': Νέα ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ωραίο κοντρόλ του Χάρα, που πατάει περιοχή και σουτάρει, λίγο άουτ.

19:41

38': Κεφαλιά άουτ του Αυλωνίτη μετά από γέμισμα του Ντομίνγκεζ.

19:40

37': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Υποδειγματική επίθεση από αριστερά, ο Μαζουακού κάνει το γύρισμα, ο Χάρα τσιμπάει με τη μία, αποκρούει ο Ιτάνζ.

19:37

32': Ωραία μπαλιά του Ντομίνκεζ στον Σαλίνο, που από καλή θέση δεν κάνει καλό γύρισμα και οι αμυντικοί διώχνουν.