0
22:53

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:52

Μόλις ολοκληρώθηκε το άλλο ματς του ομίλου. Η Αυστρία έμεινε στην ισοπαλία κι έτσι η Ελλάδα προκρίθηκε στα ημιτελικά.

22:49

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 2-0 για τη Γαλλία.

22:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:44

88': Μηλιώτης αντί Τσιμίκα για την Ελλάδα.

22:44

87': Εντυπωσιακό διαγώνιο σουτ από τον Κυριακόπουλο, αποκρούει ο Καμαρά.

22:43

Ισοφάρισε η Αυστρία, δραματικά τα τελευταία λεπτά.

22:39

83': Διπλή απόκρουση του Κότσαρη σε σουτ των Μοπάι και Γκιρασί.

22:36

Μοιάζει να έχει τελειώσει το παιχνίδι. Έχει πέσει κατακόρυφα ο ρυθμός.

22:32

76': Κίτρινη στον Τσελεπίδη.

22:30

74': Γκιρασί αντί Κεμέν για τη Γαλλία.

22:28

71': Μαυρίας αντί Κυνηγόπουλου για την Ελλάδα.

22:26

69': Ο Βέργος βγάζει τη σέντρα, ο Κυριακόπουλος πιάνει γυριστό στην κίνηση και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

22:23

Η Ουκρανία νικάει με 2-1 την Αυστρία, επομένως, η Ελλάδα προκρίνεται ακόμη κι αν χάσει.

22:22

65': Αλλαγή για τη Γαλλία, Κομάν αντί Τουράμ.

22:21

Εξαιρετική κάθετη μπαλιά, ο Μοπάι κάνει το γύρισμα στον Ντεμπελέ κι εκείνος με πλασέ προ κενής εστίας σκοράρει.

22:20

64': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΛΙΑ!

22:18

62': Μεγάλη ευκαιρία για την Ελλάδα. Εξαιρετικό γυριστό από τον Ορφανίδη, εντυπωσιακή επέμβαση ο Καμαρά.

22:17

61': Βέργος αντί Κουλούρη για την Ελλάδα.

22:16

Εναέρια σύγκρουση, δύο παίκτες στο έδαφος. Διακόπτεται το ματς.

22:14

57': Ο Καραχάλιος κάνει ένα σουτ από μακριά και ο Καμαρά μπλοκάρει.

22:13

Δεν υπάρχουν φάσεις ως τώρα, προσπαθεί να βρει το γκολ της ισοφάρισης η Ελλάδα.

22:09

Ανεβασμένη μπήκε η Ελλάδα στο δεύτερο ημίχρονο.

22:05

Ισοφάρισε η Αυστρία στο άλλο ματς του ομίλου. Ακόμη κι έτσι προκρίνεται η Ελλάδα.

22:03

46': Κίτρινη στον Παβάρ.

22:02

22:01

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

21:46

21:46

21:45

45': Κακό σουτ από τον Τουράμ από θέση μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.

21:42

Δεν μπορούν να κρατήσουν καθόλου την μπάλα στην κατοχή τους οι διεθνείς.

21:38

Σαφώς ανώτεροι οι Γάλλοι, έχει χαθεί εντελώς η μάχη του κέντρου για την Ελλάδα.

21:34

34': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γαλλία, ο Ντεμπελέ μπαίνει στην περιοχή, κάνει δυνατό σουτ και ο Κότσαρης αποκρούει.

21:33

Μικρή διακοπή λόγω του τραυματισμού του Παβάρ.

21:31

31': Κακό σουτ από τον Κίλιτς, δεν χρειάζεται καν να πέσει ο Κότσαρης.

21:29

29': Ωραία ατομική ενέργεια από τον Ντεμπελέ, το σουτ του όμως φεύγει λίγο άουτ.

21:26

26': Ο Τουράμ δοκιμάζει το πόδι του και ο Κότσαρης μπλοκάρει.