18:52

18:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 4-1.

18:50

Ο Κάλινιτς πετιέται, προλαβαίνει τον Όλσεν και σκοράρει. Όλα ξεκίνησαν από λάθος του Τζαβέλλα.

18:49

88': ΓΚΟΛ για την ΝΤΝΙΕΠΡ!

18:49

Από κόρνερ του Μάρτενς ο Κόστα παίρνει την κεφαλιά και εκτελεί τον Σελίκοφ.

18:48

87: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:45

84': Σουτ από τον Μυστακίδη, μπλοκάρει ο Σελίκοφ.

18:40

79': Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, από την πολύ καλή εκτέλεση φάουλ του Τζαβέλλα.

18:39

Δεν βρίσκεται λύση γιατί δεν υπάρχει άλλος τερματοφύλακας. Έτσι φοράει και πάλι τα γάντια του ο Σελίκοφ.

18:36

Πολύ καλή μπαλιά από τον Πέλκα στον Μυστακίδη, ο οποίος ανατρέπεται. Δεν βγαίνει κόκκινη στον Σελίκοφ, αλλά του ζητάει να αποχωρήσει.

18:32

70': Ο Σαλπιγγίδης κάνει το σουτ στην κλειστή γωνία και ο Σελίκοφ αποκρούει σε κόρνερ.

18:30

Ο Κοροβέσης γυρίζει από αριστερά, ο Μυστακίδης κάνει το κοντρόλ και στη συνέχεια τελειώνει τη φάση υποδειγματικά.

18:29

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:26

66': Μέρτενς αντί Κάτσε και Μυστακίδης αντί Περέιρα για τον ΠΑΟΚ.

18:25

Παιχνίδι κέντρου γίνεται κατά κύριο λόγο και γι' αυτό δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες.

18:22

59': Κίτσιου, Λούκας και Μακ βγαίνουν, Σκόνδρας, Κοροβέσης και Σαλπιγγίδης μπαίνουν.

18:18

56': Αδύναμο σουτ από τον Κάτσε, μπλοκάρει εύκολα ο Σελίκοφ.

18:14

Από εκτέλεση φάουλ του Κάτσε ο Χαρίσης παίρνει την κεφαλιά και εκτελεί τον Σελίκοφ.

18:13

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:10

Κυκλοφορεί ο ΠΑΟΚ την μπάλα στα πρώτα λεπτά, όπως έκανε και στην αρχή του πρώτου ημιχρόνου.

18:07

46': Μόλις μία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Χαρίσης αντί Τζιόλη.

18:06

Από την πλευρά της η Ντνιεπρ έκανε εννιά αλλαγές.

18:06

18:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο σταδιακά παίκτες των δύο ομάδων.

17:47

17:46

43': Διαγώνιο σουτ από τον Ματέους, δεν έχει δύναμη η μπάλα και ο Όλσεν μπλοκάρει.

17:43

41': Εντυπωσιακή κούρσα από τον Κίτσιου, καλό και το διαγώνιο σουτ του, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

17:40

38': Αδύναμο το σουτ του Σελέζνιοφ, εύκολα ο Όλσεν.

17:39

37': Από εκτέλεση φάουλ από τον Ροτάν, κανείς δεν βρίσκει την μπάλα και ο Όλσεν την τελευταία στιγμή παραχωρεί κόρνερ.

17:38

36': Καλή ενέργεια από τον Μακ, ο οποίος συγκλίνει προς τα μέσα, κακό το τελείωμά του.

17:34

Ο Περέιρα εκτελεί κόρνερ και ο Λούκας ο σκόρερ με κοντινό πλασέ ύστερα από αναταραχή στην άμυνα της Ντνιεπρ και αδυναμία των παικτών της να διώξει

17:33

31': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17:30

28': Το σωστό pressing από τους παίκτες του ΠΑΟΚ αποφέρει κόρνερ και στη συνέχεια δεύτερο. Ωστόσο, περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:27

Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Λαστούβκα.

17:25

Έχει χάσει εντελώς τον έλεγχο ο ΠΑΟΚ στα τελευταία λεπτά.

17:21

19': Σουτ από πλάγια του Ματέους, αποκρούει ο Όλσεν.