0
23:51

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:51

Λήξη αναμέτρησης, στο 0-0 έμειναν οι δύο ομάδες. Καλό αποτέλεσμα για την Εθνική μας, ειδικά βάσει της εικόνας του αγώνα.

23:47

23:47

90': Ωραία προσωπική ενέργεια από τον Σάλιακα, αλλά το σουτ του είναι άστοχο.

23:44

Το ματς έχει γίνει ροντέο με την Ελλάδα να δείχνει πως έχει περισσότερες δυνάμεις.

23:41

85': Κίτρινη στον Τσιμίκα.

23:41

84': Ορφανίδης αντί Κυνηγόπουλου για την Ελλάδα.

23:38

82': Με φαλτσαριστό σουτ από μακριά προσπαθεί ο Βέργος να νικήσει τον Σλάγκερ, αλλά εκείνος αποκρούει.

23:37

81': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

23:36

80': Γκμπιτς αντί του Ρίπιτς για την Αυστρία.

23:36

79': Η Αυστρία σκοράρει με τον Κβάσινα αλλά το γκολ του σωστά ακυρώνεται. Ήταν ακάλυπτος.

23:35

Μικρή διακοπή στο ματς. ο Κυριακόπουλος εκτός.

23:31

Έχει ανοίξει πολύ το ματς στα τελευταία λεπτά.

23:29

72': Χάνεται καλή ευκαιρία για την Ελλάδα με τον Κυνηγόπουλο να φεύγει στην πλάτη της άμυνας αλλά να μην κοντρολάρει.

23:27

70': Ο Πόζογλου προσπαθεί κάτι πολύ φιλόδοξο από τόσο μακριά και το σουτ του είναι εντελώς άστοχο.

23:23

67': Ο Πελεγκρίνι εντός περιοχής και όντας κλεισμένος κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Κότσαρης μπλοκάρει.

23:20

Δυσκολεύεται πολύ να κρατήσει την μπάλα στην κατοχή της η Ελλάδα και ακόμη περισσότερο να αναπτυχθεί ορθολογικά.

23:16

60': Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα, Σάλιακας και Πόζογλου μπαίνουν, Μαρκοπουλιότης και Μαυρίας βγαίνουν.

23:13

Όπως στο πρώτο ημίχρονο έτσι και στο δεύτερο δεν πατάμε καλά στα πρώτα λεπτά.

23:09

53': Σουτ εκτός περιοχής από τον Χ. Σλάγκερ, η μπάλα κοντράρει σε συμπαίκτη του και φεύγει αρκετά μέτρα άουτ.

23:06

49': Εντελώς άστοχος ο Κυριακόπουλος κάνοντας σουτ από πολύ μακριά.

23:04

47': Ο Κβάσινα από πλάγια εντός περιοχής προσπαθεί να νικήσει τον Κότσαρη κι εκείνος μπλοκάρει.

23:02

46': Πελεγκρίνι αντί Ντόρτα για την Αυστρία.

23:02

23:01

Έχουν επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

22:47

22:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:45

45': Απίστευτη ευκαιρία για την Αυστρία! Εξαιρετική αντεπίθεση για την Αυστρία ο Χόρβατ δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Κβάσινα, αλλά εκείνος στέλνει την μπάλα ψηλά έχοντας μόνο τον Κότσαρη απέναντί του.

22:43

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Μαρκοπουλιότης.

22:40

41': Από εκτέλεση κόρνερ ο Στάικος πιάνει μονοκόμματο σουτ εκτός περιοχής και ο Σλάγκερ αποκρούει.

22:38

39': Ο Ρίπιτς δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κότσαρη.