Βελτιωμένη εμφάνιση από την Εθνική μας, αν και ήταν η Πολωνία αυτή που απείλησε περισσότερο. Τουλάχιστον έδειξε ότι... υπάρχει ζωή στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα...

23:41

Λήξη του ματς. 0-0.

23:40

90'+4: Κόρνερ για την Πολωνία. Εκτελείται από τα δεξιά, διώχνει εντυπωσιακά ο Βελλίδης την μπάλα στο σουτ του Γκροσίτσκι.

23:38

90'+3: Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Σάμαρης στη θέση του Κατσουράνη και ο Βελλίδης στη θέση του Καπίνο.

23:37

Πιέζει για το γκολ στα τελευταία λεπτά η Πολωνία, με τους διεθνείς μας να μην δείχνουν τόσο συγκεντρωμένοι.

23:36

23:35

89': Κίτρινη κάρτα στον Σταφυλίδη.

23:34

Εκτελείται ξανά από τε δεξιά και ο Ταχτσίδης διώχνει σε νέο. Μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Καπίνο.

23:32

87': Κόρνερ για την Πολωνία. Εκτελείται από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Ρίμπους, αλλά ο Βύντρα διώχνει σε νέο κόρνερ.

23:31

86': Αλλαγή για την Πολωνία. Ο Σουκάλα στη θέση του Μπόρουσιουκ.

23:27

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στα τελευταία λεπτά...

23:23

78': Αλλαγή για τον Πολωνία. Ο Ρίμπους στη θέση του Μίλικ.

23:22

77': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Κολοβός στη θέση του Φούντα.

23:20

75': Ωραία προσπάθεια από τους Πολωνούς, η μπάλα φτάνει στον Μίλικ που κάνει το σουτ με το δεξί, αλλά ο Καπίνο μπλοκάρει σταθερά.

23:17

72': Καλό σουτ του Φούντα με το δεξί έξω από την περιοχή έπειτα από πάσα του Κατσουράνη, αλλά η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

23:16

71': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Φετφατζίδης στη θέση του Νίνη.

23:13

68': Μακρινό σουτ του Νίνη, η μπάλα κοντράρει κάπου και καταλήγει στα χέρια του Σέζνι.

23:12

66': Κόρνερ για την Πολωνία. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

23:10

65': Κόρνερ για την Πολωνία. Εκτελείται από τα αριστερά, σταματάει η φάση για επιθετικό φάουλ.

23:06

60': Τριπλή αλλαγή για την Πολωνία. Ο Μασίνσκι στη θέση του Λινέτι, ο Μιλά στη θέση του Ζιελίνσκι και ο Πέσκο στη θέση του Μπλαστσικόφσκι.

23:06

60': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Μήτρογλου στη θέση του Καρέλη.

23:03

Κυκλοφορεί ωραία την μπάλα η Εθνική μας, αλλά δεν έχει καταφέρει να δημιουργήσει ευκαιρία στο δεύτερο ημίχρονο.

22:58

52': Εκτελεί το φάουλ έξω από την περιοχή ο Μίλικ, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Καπίνο.

22:51

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

22:51

46': Αλλαγή για την Πολωνία. Ο Σέζνι στη θέση του Μπόρουτς.

22:48

46': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Ταυλαρίδης στη θέση του Παπασταθόπουλου.