-
0
18:54

18:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για την Αναγέννηση, η οποία παραμένει στην κατηγορία.

18:53

90'+4: Κίτρινη στον Πέεφ.

18:49

18:47

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Κουτσόπουλος.

18:43

84': Ο Γιαζιτζόγλου αντί του Μπονίγια για τον Αιγινιακό.

18:42

83': Κίτρινη στον Ζούρκο.

18:41

82': Ο Μαυριάς κάνει ατομική προσπάθεια, δοκιμάζει και το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:39

Προσπαθεί ο Αιγινιακός, αλλά δεν αναπτύσσεται σωστά.

18:35

Στο ματς του Ευόσμου, ο Τύρναβος εξακολουθεί να χάνει με 1-0. Έτσι παραμένει η Αναγέννηση στην κατηγορία, αν δεν αλλάξει κάτι.

18:33

Ο Σαΐν κάνει εξαιρετική δουλειά, ανοίγει αριστερά στον Τζάνη, εκείνος κάνει κάτι σαν σουτ, η μπάλα χτυπάει στον Μπάρος και καταλήγει στα δίχτυα.

18:33

74': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!

18:31

72': Δυνατό σουτ από τον Πέεφ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:27

68': Κουλίδης αντί Δημόπουλου για την Αναγέννηση.

18:26

68': Κυνηγόπουλος αντί Αχαλινόπουλου για τον Αιγινιακό.

18:24

66': Βρίσκει λίγο χώρο και κάνει αδύναμο σουτ ο Μαυριάς, το οποίο φεύγει άουτ.

18:22

64': Πέεφ στη θέση του Μίχου για την Αναγέννηση.

18:22

63': Ζούρκος αντί Ρίκκα για τον Αιγινιακό.

18:20

Διακοπή στο ματς, δροσίζονται οι παίκτες.

18:18

59': Μεγάλη ευκαιρία για την Αναγέννηση, τελευταία στιγμή απομακρύνει ο Μπάρος πριν πάρει την κεφαλιά από κοντά ο Τζέκος.

18:16

58': Αλλαγή για την Αναγέννηση, Μαυριάς στη θέση του Βουτσιά.

18:12

54': Καλή ευκαιρία για τον Αιγινιακό με τον Πέντα να πιάνει σουτ στην κίνηση και τον Κουτσόπουλο να αποκρούει.

18:10

52': Κίτρινη στον Μίχο για θέατρο.

18:07

48': Κίτρινη στον Αραμπατζή.

18:07

48': Κίτρινη στον Σαΐν για διαμαρτυρία.

18:04

18:03

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:48

Λήξη ημιχρόνου χωρίς σκορ.

17:45

17:45

45': Μπαίνει στην περιοχή από πλάγια ο Δεμηρτζόγλου, κάνει κακό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:43

44': Ο Τζέκος παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και ο Μένκα μπλοκάρει.

17:42

Έχουμε 13 λάθη για τους γηπεδούχους και 14 για τον Αιγινιακό.

17:41

Ένα ακόμη λάθος, αυτή τη φορά από τον Σαΐν. Πολύ κακό το θέαμα.

17:38

39': Κίτρινη στον Ρίκκα.

17:36

Πανηγυρισμοί στις εξέδρες, καθώς ο Αγροτικός Αστέρας προηγείται του Τύρναβου.

17:32

33': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Πέντα κάνει ένα πλασέ, αλλά το τελείωμά του είναι κάκιστο.

17:30

Με βαθιές μπαλιές προσπαθεί να αναπτυχθεί η Αναγέννηση.

17:28

Προσωρινή διακοπή. Έχει τόση ζέστη στην Καρδίτσα που οι παίκτες δροσίζονται.

17:25

25': Ο Δεμηρτζόγλου σουτάρει από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:25

Κακή σέντρα από τον Βουτσιά, περνάει ανεκμετάλλευτη και αυτή η επίθεση της Αναγέννησης.

17:23

24': Κίτρινη στον Πολύζο.

17:20

Αρκετά τα λάθη από τους παίκτες και των δύο ομάδων.

17:16

17': Δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής ο Σιανί και αστοχεί.

17:14

15': Άστοχη κεφαλιά του Δημόπουλου ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Βουτσιά. Θα έπρεπε να έχει δοθεί κόρνερ, η μπάλα κόντραρε στον Πέντα.

17:12

Πατάει καλύτερα στα πρώτα λεπτά ο Αιγινιακός, αλλά δεν υπάρχει φάση για καμία εκ των δύο ομάδων.

17:08

Προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι δύο ομάδες.

17:06

Τώρα ξεκινάει και πάλι το παιχνίδι.

17:03

Στο έδαφος ο Κουτσόπουλος, προσωρινή διακοπή.

17:01

16:59

16:54

Μονόδρομος και για τις δύο ομάδες είναι η νίκη αν θέλουν να σωθούν. Ωστόσο δεν τους αρκεί αυτό, θα περιμένουν και στραβοπάτημα από τον Τύρναβο.

16:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς.

Κουτσόπουλος, Σάββας, Τζάνης, Δημόπουλος, Οικονόμου, Μίχος, Μπιτέλης, Σαΐν, Βουτσιάς, Τζέκος, Νίκιτς
Αναπ: Γεωργατζάς, Πέεφ, Μαυριάς, Κουλίδης, Παναγιωτόπουλος, Παπαργυρίου, Κοντός
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Μένκα, Λιόλιος, Αραμπατζής, Μπάρος, Πολύζος, Μπονίγια, Αχαλινόπουλος, Ρίκκα, Δεμηρτζόγλου, Γουέλκαμ, Πέντα
Αναπ: Τόλιος, Ίτσιος, Κυνηγόπουλος, Ζούρκος, Γιαζιτζόγλο, Μπερτίν, Φαρμάκης
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας) Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Πασχάλης (Ηπείρου) 4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).