Λήξη αναμέτρηση, νίκη για τον Ατρόμητο με 2-0.

22:18

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:17

89': Σουτ από τον Καρέλη, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

22:14

86': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Στάικος αντί Δώνη.

22:11

84': Σουτ του Μπρίτο, μπλοκάρει ο Κοτσόλης.

22:07

80': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Αγγελόπουλος αντί Ντίνα.

22:04

Σκόραρε και ο Αστέρας, όλα δείχνουν ότι ο Ατρόμητος θα πάρει την τρίτη θέση στα πλέι οφ.

22:03

76': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μπρίτο αντί Καραμάνου.

22:01

Δεν υπάρχει κίνητρο πλέον για τον Ατρόμητο, γνωρίζει ότι πρέπει να περιμένει κάτι από το άλλο ματς.

21:56

69': Νέο άστοχο σουτ από τον Δώνη, ξανά η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:55

68': Άστοχο σουτ από τον Δώνη, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Γκορμπούνοφ.

21:53

66': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Δημούτσος αντί Μπάλλα.

21:51

Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Φυτανίδη.

21:48

62': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Μέντες αντί Νίνη.

21:48

Γέμισμα από δεξιά από τον Μπάλλα, κακό διώξιμο του Μαρινάκη, η μπάλα πάει στον Κατσουράνη και εκείνος με σουτ στην κίνηση νικάει τον Κοστόλη.

21:47

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:45

58': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ναπολεόνι αντί Παπάζογλου.

21:43

56': Καλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο, αλλά ο σουτ του Πίτου Γκαρσία κοντράρει στον Νάνο και τελικά ο Κοτσόλης μπλοκάρει.

21:42

55': Από πλάγια ο Μαυρίας δοκιμάζει το πόδι του, αλλά αστοχεί.

21:41

54': Κίτρινη στον Καρέλη.

21:37

49': Δυνατό σουτ από τον Μπάλλα, κόρνερ κερδίζει ο Ατρόμητος, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:34

47': Κίτρινη στον Λαγό

21:32

21:16

45': Λήξη του πρώτου μέρους, με τον Ατρόμητο να πηγαίνει στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ

21:12

Ο Πίτου Γκαρσία έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά και ο Κατσουράνης με πλασέ μέσα από την περιοχή άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, κάνοντας το 1-0

21:11

41': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:10

39': Ο Μπάλλας επιχείρησε το σουτ έξω από την περιοχή, μπλόκαρε ο Κοτσόλης

21:09

38': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές βρέθηκε στο τετ α τετ, αλλά δεν τελείωσε όπως θα ήθελε

21:07

37': Σουτ του Παπάζογλου από το ύψος της περιοχής, δεν ανησύχησε ο Κοτσόλης

21:06

36': Ο Μαυρίας βρίσκει πάλι τον Καρέλη, όμως το πλασέ του τελευταίου δεν ήταν και το καλύτερο