0
22:22

Πανηγυρίζει ο Αστέρας, που πήρε το καλό ευρωπαϊκό εισιτήριο για τους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ. Τελευταίος και καταϊδρωμένος ο ΠΑΟΚ.

22:22

90+5': Τέλος του αγώνα.

22:21

90+5': Αποβολή και για τον Αθανασιάδη με ακριβώς τον ίδιο τρόπο.

22:20

90+4': Δεύτερη κίτρινη για τον Σανκαρέ και αποβολή. Την επιζητούσε και ο υψηλόσωμος αμυντικός.

22:18

90+1': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Κουρμπέλη, που ήταν στον πάγκο. Πέταξε μία μπάλα στον αγωνιστικό χώρο και ουσιαστικά επιζητούσε την κάρτα.

22:17

90+1': Σουτ του Αθανασιάδη με το αριστερό στην κίνηση, άουτ.

22:16

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:12

86': Ο Αλόκο στη θέση του Κουρμπέλη. Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή για τον Βεργέτη.

22:11

85': Καμία αντίδραση από τον ΠΑΟΚ, τα πάντα ουσιαστικά έχουν κριθεί.

22:08

82': Ο Πόζογλου στη θέση του Τζιόλη. Τέλος οι αλλαγές για τον Γεωργιάδη.

22:06

80': Σουτ του Ρόλε από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Ιτάνζ.

22:06

80': Αγκαλιά με τη 2η θέση ο Αστέρας, που πρέπει να αυτοκτονήσει για να τη χάσει (να δεχθεί δηλαδή δύο γκολ σε δέκα λεπτά και να χάσει).

22:04

Ο Ιγκλέσιας αποτελειώνει τον ΠΑΟΚ. Ο Αργεντινός βρίσκει πολύ χώρο έξω από την περιοχή και με δυνατό ωραίο πλασέ νικά τον Ιτάνζ ανοίγοντας το σκορ.

22:04

77': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

22:01

75': Ο Τσοκάνης στη θέση του Γιαννιώτα. Δεύτερη αλλαγή και αναγκαστική για τον Αστέρα. Αυτή ήταν η τελευταία εμφάνιση με τη φανέλα των Αρκάδων για τον Γιαννιώτα, που ένιωσε ενοχλήσεις.

21:58

72': Ωραία ενέργεια του Περέιρα από δεξιά, το γύρισμά του σταματά στον Κοσίσκι.

21:56

69': Ο Περέιρα στη θέση του Παπαδόπουλου. Δεύτερη κίνηση από τον πάγκο για τον ΠΑΟΚ.

21:55

68': Καλοεκτελεσμένο φάουλ γέμισμα του Τζαβέλλα, διώχνει με γροθιές ο Κοσίσκι.

21:50

65': Όπως είναι τώρα τα αποτελέσματα, ο Αστέρας βγαίνει 2ος, ο Ατρόμητος 3ος και ο ΠΑΟΚ τελευταίος.

21:50

64': 2-0 ο Ατρόμητος στο Περιστέρι, πάλι ο Κατσουράνης.

21:47

61': Πρώτη αλλαγή και για τον Βεργέτη. Ο Ιγκλέσιας στη θέση του Μπαντιμπαγκά.

21:46

60': Απειλεί ο Αστέρας. Ο Ρόλε γεμίζει από τον άξονα με φάουλ στην καρδιά της περιοχής, γυριστή κεφαλιά του Μπαράλες, φεύγει λίγο άουτ.

21:45

59': Ο Σαββίδης στη θέση του Κουλούρη. Πρώτη αλλαγή για τον Γεωργιάδη.

21:45

58': Αδύναμο πλασέ του Ρόλε έξω από την περιοχή και δεξιά, κανένα πρόβλημα για τον Ιτάνζ.

21:38

52': Σουτ του Παπαδόπουλου από το ημικυκλιο της περιοχής, άουτ.