20:57

20:57

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

20:56

90'+5: Ο Τζανετόπουλος κάνει δυνατό σουτ, αλλά ο Αποστολίδης μπλοκάρει.

20:55

Διαμαρτυρίες για πέναλτι από τους παίκτες της ΑΕΚ, όντως ο Δεληζήσης βρίσκει τον Αραβίδη εντός περιοχής.

20:53

90'+3: Κόκκινη κάρτα για τον Μπανούση.

20:52

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:52

90': Ευκαιρία για την ΑΕΚ, δεν προλαβαίνει από κοντά ο Ντακόλ την μπάλα.

20:49

87': Ο Αραβίδης γυρίζει στο δεύτερο δοκάρι, ο Πλατέλλας κάνει την προβολή και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:48

86': Παμλίδης αντί Μουλόπουλου για την ΑΕΛ.

20:45

84': Ο Καρανίκας δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, ο Ανέστης αιφνιδιάζεται αλλά αποκρούει με το... κεφάλι.

20:41

80': Γροντής αντί Μπαρμπόσα για την ΑΕΚ.

20:40

79': Σταθάκης αντί Ελιομάρ για την ΑΕΛ.

20:39

79': Μακρινό σουτ από τον Γιόχανσον, αρκετά μέτρα άουτ η μπάλα.

20:38

Στο έδαφος ο Ελιομάρ, νέα διακοπή.

20:36

76': Τραγικό σουτ από τον Ντακόλ, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

20:34

74': Ο Ελιομάρ εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνάει απ' όλους αλλά ο Ανέστης δεν αιφνιδιάζεται και παραχωρεί κόρνερ.

20:34

73': Κίτρινη στον Πλατέλλα.

20:32

Στο έδαφος ο Αποστολίδης με πρόβλημα στον αστράγαλο. Μικρή διακοπή.

20:31

71': Αλλαγή για την ΑΕΚ, Ντακόλ αντί Κρισάντους.

20:30

Πολλά τα λάθη από τους παίκτες της ΑΕΚ στα τελευταία λεπτά, φαίνεται να πατάει καλύτερα η ΑΕΛ.

20:26

64': Αλλαγή για την ΑΕΚ, στη θέση του Κορδέρο ο Ανάκογλου.

20:25

64': Κίτρινη στον Μπανούση.

20:25

63': Κερδίζει κόρνερ η ΑΕΛ, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:22

Ο Αραβίδης βγάζει τη σέντρα, αλλά η μπάλα περνάει από τον Κρισάντους.

20:18

Κυρίως από τα πλάγια προσπαθεί να παίξει η ΑΕΚ.

20:14

53': Καλό σουτ από τον Πλατέλλα, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.