0
-
1
21:06

Στο αγωνιστικό κομμάτι ο Απόλλων πήρε τεράστια και άξια νίκη μένοντας με 10 παίκτες για σχεδόν μισή ώρα. Με αυτό το τρίποντο η "Ελαφρά Ταξιαρχία" ό,τι και να γίνει την τελευταία αγωνιστική των πλέι οφ θα είναι στην τρίτη θέση.

21:04

Το πάρτι συνεχίζεται με τραγούδια και χορούς μπροστά από την αυτόνομη θύρα 10...

20:54

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

20:53

Στον ουρανό του Καυταντζογλείου έχουν ξεκινήσει να πετάγονται βεγγαλικά, με τους οπαδούς του Ηρακλή να τραγουδούν για την επιστροφή της ομάδας τους στη Σούπερ Λίγκα και να μην τους ενδιαφέρει το αποτέλεσμα.

20:52

Ο Ταΐρης σε αυτή την απόκρουση τραυματίστηκε και το ματς διακόπηκε για ένα λεπτό.

20:50

Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Σαραμαντάς σουτάρει από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Χατζή, αλλάζει πορεία και κατευθύνεται στα δίχτυα, για να διώξει την τελευταία στιγμή εντυπωσιακά με υπερένταση ο Ταΐρης.

20:50

20:49

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Χατζής αντί του Τζιώρα.

20:47

88': Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Τσιλιανίδη από τα αριστερά, πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:46

87': Δυνατό σουτ Τσιλιανίδη από τα δεξιά, έδιωξε με γροθιές ο Ταΐρης.

20:44

85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Καραδέμητρος αντί του Βάντερσον.

20:43

84': Σουτ Κυριακίδη έξω από την περιοχή άουτ.

20:41

82': Ο Ρομάνο έβγαλε τη σέντρα, κεφαλιά Λουκίνα άουτ.

20:37

79': Μακρινό σουτ Καρασαλίδη, η μπάλα άουτ.

20:36

Μικρή διακοπή καθώς έχει πέσει στο έδαφος ο Τζιώρας. Το ματς συνεχίζεται ύστερα από ένα λεπτό.

20:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Σουάνη.

20:33

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Νίκος Παπαδόπουλος. Ο Πασάς αντί του Κάσσου.

20:31

73': Σέντρα-σουτ Κάσσου από τα δεξιά, έδιωξε με τις γροθιές ο Ταΐρης.

20:29

71': Κίτρινη κάρτα στον Λουκίνα.

20:28

Στον Απόλλωνα στα στόπερ δίπλα στον Κοτσώνη έχει περάσει ο Πινέιρο.

20:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

20:24

67': Αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Πινέιρο αντί του Ανγκούλο.

20:24

67': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας αντί του Αγγελούδη.

20:23

64': Ο Τσιλιανίδης στην εκτέλεση, αποκρούει σε κόρνερ ο Ταΐρης. Χάνει τεράστια ευκαιρία να ισοφαρίσει ο "Γηραιός".

20:21

63': Κόκκινη κάρτα στον Γεωργίου, για ανατροπή στον Ζιαμπάρη. Ο Απόλλων θα μείνει με 10 παίκτες.

20:21

63': Πέναλτι για τον Ηρακλή.

20:20

62': Κίτρινη κάρτα στον Λαγό.

20:20

62': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ο Ρομάνο πάσαρε για τον Κυριακίδη, που έπιασε δυνατό σουτ, έδιωξε με τις γροθιές ο Ταΐρης.

20:14

Εκτέλεση φάουλ για τον Απόλλωνα με τον Γκόλια, περίπου 10 μέτρα από το ημικύκλιο, η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά ο Ανγκούλο με καρφωτή κεφαλιά, μόνος μπροστά από τον Γιαννίκογλου, έγραψε το 0-1.

20:13

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

20:12

54': Ψηλοκρεμαστό σουτ Σουάνη από θέση έξω αριστερά, πολλά μέτρα άουτ.