0
-
1
22:24

Μεγάλη νίκη για τον Ατρόμητο, που προσπερνάει τον ΠΑΟΚ και μένει ζωντανός στο παιχνίδι της 2ης θέσης. Απογοήτευση στον ΠΑΟΚ.

22:24

90+3': Τέλος του αγώνα.

22:22

90+2': Κάτσε.

22:21

90+1': Ο Κούρος στη θέση του Ούμπιντες.

22:20

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:19

89': Κίτρινη ο Παπάζογλου.

22:17

87': Κίτρινη ο Αγκουαζί.

22:16

86': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Παπάζογλου να φεύγει σε ανεπανάληπτο τετ α τετ, αλλά τον Ιτάνζ να τον σταματάει.

22:10

80': Πρόβλημα και με τον Κωνσταντινίδη, ίσως χρειαστεί να παίξει με δέκα ο ΠΑΟΚ. Πράγματι, δεν μπορεί να συνεχίσει ο νεαρός μπακ.

22:09

79': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Διώχνει ο Αγκουαζί στο πρώτο δοκάρι.

22:05

75': Ο Αγκουαζί στη θέση του Καραμάνου. Δεύτερη αλλαγή για τον Νιόπλια.

22:01

71': Επικίνδυνο γύρισμα του Κατσουράνη, προσπαθεί να προλάβει ο Περέιρα, διώχνει τελευταία στιγμή ο Γκορμπούνοφ.

22:01

71': Σουτ του Αθανασιάδη έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Γκορμπούνοφ.

21:59

69': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Αναξιοποίητο κι αυτό.

21:58

68': Ο Μπρίτο στη θέση του Πίτου Γκαρσία. Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:57

67': Απευθείας η αλλαγή. Ο Κόστα στη θέση του Ρατς. Αναγκαστική και τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:57

67': Πρόβλημα με τον Ρατς, που φαίνεται πως θα αποχωρήσει.

21:54

64': Γέμισμα του Κάτσε με φάουλ, δεν διώχνουν οι αμυντικοί, διαγώνιο σουτ του Αθανασιάδη, αποκρούει ο Γκορμπούνοφ με διπλή προσπάθεια. Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

21:53

62': Άστοχο το μακρινό σουτ του Ούμπιντες.

21:50

60': Κίτρινη ο Κωνσταντινίδης.

21:48

59': Ο Περέιρα στη θέση του Παπαδόπουλου. Δεύτερη αλλαγή ο ΠΑΟΚ.

21:48

58': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

21:47

58': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Γκορμπούνοφ αποκρούει δύσκολα κεφαλιά του Παπαδόπουλου.

21:43

53': Ο Πόζογλου στη θέση του Μακ. Πρώτη αλλαγή ο Γεωργιάδης.

21:43

53': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Απομακρύνουν οι αμυντικοί.

21:41

52': Ο Ούμπιντες αυτή τη φορά, διώχνει ο Παπαδόπουλος.

21:40

50': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Γκαρσία, νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά.

21:40

50': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία μπαλιά του Αθανασιάδη, ο Κωνσταντινίδης πατάει περιοχή και σουτάρει από πλάγια θέση, άουτ.

21:39

49': Φωνάζουν για πέναλτι οι του ΠΑΟΚ μετά από σέντρα του Ρατς και σε μαρκάρισμα του Νάστου στον Παπαδόπουλο.

21:36

46': Σέντρα του Κιβρακίδη, κεφαλιά άουτ του Παπάζογλου.

21:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.