-
0
19:21

19:21

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 5-0 για τον Αγροτικό Αστέρα, ο οποίος παραμένει στην κατηγορία!

19:21

90'+2: Δοκάρι για την Αναγέννηση Καρδίτσας! Ο Σαΐν πιάνει το σουτ, αλλά σημαδεύει το δοκάρι.

19:20

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:17

Κυκλοφορούν την μπάλα οι γηπεδούχοι.

19:13

Ο Αγροτικός Αστέρας εξασφαλίζει και μαθηματικά την παραμονή του με αυτή τη νίκη.

19:10

82': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Βελλίνης περνάει τον Κουτσόπουλο, κάνει και το πλασέ, αλλά στη γραμμή απομακρύνει ο Ντόικιτς.

19:07

Στο 52% η κατοχή μπάλας για τον Αγροτικό Αστέρα.

19:04

76': Ο Βουτσιάς μπαίνει στην περιοχή, κάνει το σουτ αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

19:02

75': Αλλαγή για τον Αγροτικό, στη θέση του Πάτο ο Αθανασιάδης.

18:59

71': Κουλίδης αντί Φωτιά για την Αναγέννηση.

18:58

70': Κακό σουτ από τον Θεωρορίδη, η μπάλα φεύγει πολύ μακριά.

18:55

Ο Βελλίνης περνάει ωραία τον Φωτιά, μπαίνει την περιοχή και με ωραίο αριστερό σουτ νικάει τον Κουτσόπουλο.

18:54

66': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

18:51

63': Στη θέση του Καρακατσάνη ο Θεοδωρίδης για τον Αγροτικό Αστέρα.

18:50

61': Εύκολα ο Κουτσόπουλος το σουτ του Καρακατσάνη.

18:49

Συντήρηση δυνάμεων κάνουν επί της ουσίας και οι δύο ομάδες.

18:45

57': Βελλίνης αντί Καθάριου για τον Αγροτικό Αστέρα.

18:44

56': Διπλή αλλαγή για την Αναγέννηση, Σαΐν και Βουτσιάς, Μαυρίας και Μίχος βγαίνουν.

18:42

Αποχωρούν σταδιακά οι φίλαθλοι της Αναγέννησης Καρδίτσας.

18:40

Σέντρα από αριστερά από τον Χιντζίδη, ο Μίλιτς χωρίς να δυσκολευτεί παίρνει σκαστή κεφαλιά κι νικάει τον Κουτσόπουλο.

18:39

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

18:38

Κυκλοφορεί την μπάλα στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου ο Αγροτικός.

18:35

18:34

18:18

18:16

18:14

44': Κίτρινη στον Πάτο.

18:11

41': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό! Ο Πάτο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, σημαδεύει την απέναντι γωνία και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:06

36': Από μακριά προσπαθεί να κρεμάσει τον Κουτσόπουλο ο Χιντζίδης, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:03

Ο Χιντζίδης εκτελεί φάουλ από πλάγια, η μπάλα χτυπάει στο τείχος, αλλάζει λίγο πορεία και καταλήγει στα δίχτυα. Ευθύνη και σε αυτό το γκολ από τον Κουτσόπουλο. Θα μπορούσε να έχει αντιδράσει καλύτερα, καθώς η μπάλα δεν είχε ταχύτητα.

18:03

33': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

18:01

30': Σέντρα από τον Παπαργυρίου, κεφαλιά από τον Μίχο, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Ταταρίδη.

17:58

Εύκολα κρατούν την μπάλα στην κατοχή τους οι γηπεδούχοι.

17:54

Στο έδαφος ο Ταταρίδης, προσωρινή διακοπή.

17:52

22': Κίτρινη στον Σκλιοπίδη.

17:48

18': Κόκκινη στον Σάββα! Σε λιγότερο από ένα λεπτό ο παίκτης της Αναγέννησης Καρδίτσας αντίκρισε δεύτερη κίτρινη. Αδικαιολόγητο το μαρκάρισμα του παίκτη των φιλοξενούμενων κι ενώ είχε δει κάρτα αμέσως πριν.

17:47

17': Κίτρινη στον Σάββα.

17:46

Απόλυτα στα μέτρα τους έχουν φέρει τον αγώνα οι γηπεδούχοι.

17:42

Δείχνει να μην μπορεί να συνέλθει η Αναγέννηση.

17:38

Ο Πάτο αναλαμβάνει την εκτέλεση και σκοράρει στέλνοντας την μπάλα στην αριστερή γωνία του Κουτσόπουλου.

17:38

8': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

17:37

7': Πέναλτι για τον Αγροτικό Αστέρα! Η μπάλα βρίσκει ξεκάθαρα στο απλωμένο χέρι του Φωτιά.

17:34

4': Κακό σουτ από τον Μήχο, άουτ πάει η μπάλα.

17:34

Ο Καρακατσάνης κλέβει την μπάλα, διανύει κάποια μέτρα από αυτή, κάνει και το δυνατό σουτ και σκοράρει. Τραγικό λάθος από τον Κουτσόπουλο, ο οποίος πήγε να διώξει και δεν τα κατάφερε.

17:33

3': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

17:31

17:28

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ενδεκάδες και οι διαιτητές.

17:25

Οπαδοί και των δύο ομάδων στο γήπεδο.

17:20

Καθοριστικό για τον Βόρειο όμιλο είναι το συγκεκριμένο ματς. Οι γηπεδούχοι με νίκη αγκαλιάζουν την παραμονή, ενώ οι φιλοξενούμενοι θέλουν τρίποντο για να τους βάλουν από κάτω.

17:15

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει ο αγώνας ανάμεσα στον Αγροτικό Αστέρα και την Αναγέννηση Καρδίτσας.

Ταταρίδης, Σκλιοπίδης, Χιντζίδης, Ντόικιτς, Καπίας, Σαμουηλίδης, Τσεμπερίδης, Καρακατσάνης, Καθάριος, Μίλιτς, Πάτο
Αναπ: Βοσνιάδης, Καραντασιάδης, Παλάσκας, Γεωργιάδης, Θεοδωρίδης, Βελλίνης, Αθανασιάδης.
Κουτσόπουλος, Σάββας, Παπαργυρίου, Οικονόμου, Φωτιάς, Γκουγκούδης, Μίχος, Νίκιτς, Μαυρίας, Τζέκος, Πέεφ
Αναπ: Γεωργάτζας, Βουτσιάς, Σαΐν, Παναγιωτόπουλος, Κουλίδης, Δημόπουλος, Σκόνδρας
Διαιτητής: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) Βοηθοί: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών) Τέταρτος: Θανάσης Τζήλος (Λάρισας)