0
-
0
20:11

95': Τέλος του αγώνα.

20:10

90+4': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ταυλαρίδη, που την επεδίωξε.

20:09

90+3': Κίτρινη ο Σανκαρέ.

20:08

90+2': Κίτρινη ο Νίνης.

20:07

90': Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:06

90': Μακρινό σουτ του Καρέλη, άουτ.

20:04

89': Ο Παπαχρήστος στη θέση του Ιγκλέσιας. Κλείνει τις αλλαγές του ο Βεργέτης.

20:03

88': Ευκαιρία ο Αστέρας. Σουτ του Ιγκλέσιας έξω από την περιοχή, ο Κοτσολής αποκρούει αλλά δεν συγκρατεί, άουτ η κοντινή προβολή του Σκούρτη.

20:02

86': Ο Αστέρας προσπαθεί να πιέσει για το γκολ της νίκης, αμύνεται ο Παναθηναϊκός.

19:57

81': Κίτρινη ο Μαρινάκης.

19:56

81': Ο Νίνης στη θέση του Λαγού.

19:56

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ να αστοχεί από το ύψος της μικρής περιοχής.

19:53

78': Κίτρινη ο Ιγκλέσιας.

19:52

76': Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:50

75': Νέο καλό γύρισμα του Καρέλη, ο Μπεργκ κάνει την προβολή, ο Θεοδωρόπουλος διώχνει σε κόρνερ.

19:48

72': Σέντρα του Καρέλη από αριστερά, ο Μπεργκ δεν προλαβαίνει για λίγο και χάνεται η ευκαιρία.

19:47

71': Πολύ καλό σουτ του Παντελιάδη από θέση έξω αριστερά, φεύγει λίγο άουτ. Ευκαιρία για τον Αστέρα.

19:44

68': Ο Καρέλης στη θέση του Μαυρία, δεύτερη αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό.

19:42

66': Ο Μούκαμ στη θέση του Νίκο Φερνάντεζ. Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:36

60': Ο Ζέκα στη θέση του Δώνη. Πρώτη αλλαγή για τον Αναστασίου.

19:34

59': Ο Ρόλε στη θέση του Γιαννιώτα. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Βεργέτη.

19:34

58': Αποχωρεί με φορεία ο Γιαννιώτας, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

19:32

57': Σουτ του Ατζαγκούν έξω από την περιοχή, άουτ.

19:32

56': Ο Τσοκάνης πατάει περιοχή από αριστερά και σουτάρει, μπλοκάρει ο Κοτσόλης.

19:30

55': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Γιαννιώτας έκανε επικίνδυνο σουτ από πλάγια θέση εντός περιοχής, φεύγει λίγο άουτ.

19:22

47': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, απευθείας άουτ η μπάλα.

19:21

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.