20:51

20:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για την ΑΕΛ

20:49

90'+3: Αποβάλλεται ο Θέος με δεύτερη κίτρινη.

20:49

90'+3: Αποβάλλεται ο Πινδώνης με δεύτερη κίτρινη.

20:44

89': Στη θέση του Μπόγιοβιτς ο Παμλίδης για την ΑΕΛ.

20:43

88': Κίτρινη στον Πινδώνη.

20:42

Χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον τα τελευταία λεπτά.

20:38

Ο Σερτζίνιο εκτελεί φάουλ και ο Σαρακατσάνος σκοράρει με εντυπωσιακό γυριστό.

20:37

81': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

20:33

77': Αλλαγή για την ΑΕΛ, στη θέση του Πίντο ο Μουλόπουλος.

20:30

Δεν βρήκε το γκολ ο Ολυμπιακός Βόλου, δεν μπήκε στο ματς και πλέον το έχει αφήσει.

20:26

Ο ρυθμός είναι καλός έστω κι αν δεν υπάρχουν φάσεις.

20:22

66': Στη θέση του Μπιτάνγκ ο Σκοπελίτης για τον Ολυμπιακό Βόλου.

20:20

65': Αλλαγή για την ΑΕΛ, στη θέση του Μπανούση ο Μελισσάς.

20:18

62': Κίτρινη κάρτα στον Γιαλούση.

20:15

Έχουν ανεβεί οι φιλοξενούμενοι στο δεύτερο ημίχρονο.

20:11

Κόβει τον Θέο ο Δεληζήσης την τελευταία στιγμή.

20:06

Κυκλοφορεί την μπάλα η ΑΕΛ στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:02

46': Κυζιρίδης αντί Μακρυδημήτρη για τον Ολυμπιακό Βόλου.

20:01

19:46

19:45

44': Δοκάρι για την ΑΕΛ! Ο Μπόγιοβιτς παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει με καρφωτή κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής το οριζόντιο δοκάρι από σέντρα του Σερτζίνιο.

19:41

Ο Πίντο βγαίνει τετ α τετ με το Κολίτσι ύστερα από λάθος της άμυνας του Ολυμπιακού Βόλου και τον νικάει.

19:40

39': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:37

Ο Καρανίκας σπάει στον Πίντο, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:37

36': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:34

34': Ο Πίντο κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ ύστερα από κακή απομάκρυνση του Μπάρμπα.

19:32

Ημιτελείς οι προσπάθειες από τους παίκτες των δύο ομάδων στα τελευταία λεπτά.

19:28

28' Ο Θέος έκανε το μακρινό σουτ, μπλόκαρε εύκολα ο Αποστολίδης

19:24

24': Κίτρινη κάρτα στον Σερτζίνιο για θέατρο

19:23

23': Ο Νικολιάς έκανε προβολή από το ύψος του πέναλτι ύστερα από σέντρα του Μπουτζίκου, ο Αποστολίδης μπλόκαρε

19:21

20': Γυριστό σουτ του Πινδώνη από πλάγια θέση και μετά από διεκδίκηση της μπάλας από Μπόγιοβιτς και Κολίτσι, έφυγε άουτ

19:17

17': Μακρινό σουτ του Καρρά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Αποστολίδη η μπάλα

19:13

13': Σουτ του Πίντο, μπλόκαρε εύκολα ο Κολίτσι.

19:07

7': Κεφαλιά του Μπόγιοβιτς μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο Ελιομάρ, ήταν άστοχη

19:05

5': Σουτ του Μπιτάνγκ, μπλόκαρε εύκολα ο Αποστολίδης

19:01

1': Έναρξη του αγώνα

18:45

Καλησπέρα από το a-sports.gr, σε ένα τέταρτο ξεκινά στο Αλκαζάρ το ματς της ΑΕΛ με τον Ολυμπιακό Βόλου για την 8η αγωνιστική των πλέι οφ της Β' Εθνικής

ΑΕΛ
Αποστολίδης, Καρανίκας, Κοντοδήμος, Σαρακατσάνος, Δεληζήσης, Μπανούσης, Πινδώνης, Ελιομάρ, Σερτζίνιο, Πίντο, Μπόγιοβιτς
Κολίτσι, Μπάρμπας, Μπουτζίκος, Καρράς, Γιαλούσης, Μπιτάνγκ, Θέος, Τριανταφυλλάκος, Διαμαντόπουλος, Μακρυδημήτρης, Νικολιάς
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου). Βοηθοί: Μαγιάννης (Άρτας), Τσολάκης (Αθηνών). 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)