1
20:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:57

Οι παίκτες του «Γηραιού» πανηγυρίζουν έντονα την ισοπαλία που τους ξαναφέρνει στα μεγάλα... σαλόνια, με την άνοδο να «σφραγίζεται» και μαθηματικά με δύο αγωνιστικές να απομένουν για το φινάλε των πλέι οφ.

20:56

Ο Ηρακλής επιστρέφει στη Σούπερ Λίγκα!

20:56

Λήξη του ματς! 1-1.

20:54

20:53

Ο κόσμος του Ηρακλή ενημερώθηκε ότι το ματς της Ριζούπολης έληξε 3-3 ανάμεσα στον Απόλλωνα Σμύρνης και την ΑΕΚ, με τους ανθρώπους του να αγκαλιάζονται, καθώς η άνοδος έχει σφραγιστεί και μαθηματικά!

20:52

90': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ρουγκάλας στη θέση του Κυριακίδη.

20:51

Διαδικαστικού χαρακτήρα τα τελευταία λεπτά, με τους οπαδούς του Ηρακλή να έχουν στήσει πάρτι στις κερκίδες.

20:45

83': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Κάσσος στη θέση του Πασά.

20:45

83': Κίτρινη κάρτα στον Μπαρτολίνι.

20:44

82': Κεφαλιά του Μπαρτολίνι, διώχνει την τελευταία στιγμή ο Κάργας.

20:43

Συμπληρώθηκαν 80 λεπτά αγώνα, με τον ρυθμό να έχει πέσει, καθώς το αποτέλεσμα βολεύει τον Ηρακλή, που παίζει και με παίκτη παραπάνω.

20:36

73': Ο Τσιλιγκίρης επιχειρεί το σουτ, αλλά ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

20:33

72': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Άλμπι στη θέση του Χοτζάλι.

20:32

71': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Τσιλιγκίρης στη θέση του Σιατραβάνη.

20:31

69': Κίτρινη κάρτα στον Κυριακίδη.

20:31

68': Γυριστό του Σιατραβάνη, η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια.

20:29

66': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα, καθώς έφυγε νωρίτερα από το τείχος σε εκτέλεση φάουλ του Πουρτουλίδη. Με 10 η Παναχαϊκή.

20:28

65': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα.

20:25

63': Κίτρινη κάρτα στον Πουρτουλίδη.

20:25

63': Εκτελείται το κόρνερ, διώχνουν οι παίκτες του Ηρακλή.

20:24

62': Το εκτελεί ο Κοντοχρήστος, ο Χουάντερσον δεν καταφέρνει να συγκρατήσει την μπάλα σε τακουνάκι του Κάργα. Νέο κόρνερ.

20:22

61': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται και φέρνει νέο κόρνερ.

20:21

60': Κίτρινη κάρτα στον Σιατραβάνη.

20:21

59': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

20:20

58': Καλή πάσα του Μπουκουβάλα στον Σιατραβάνη, με τον τελευταίο, όμως, να χάνει το κοντρόλ και την μπάλα να καταλήγει άουτ.

20:18

56': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Χαρτσιάς στη θέση του Στεργίδη.

20:17

55': Δυνατό σουτ του Βαλεριάνου, η μπάλα σκάει, αλλά ο Παπαδόπουλος μαζεύει χωρίς πρόβλημα.

20:16

54': Κόρνερ για τον Ηρακλή, μετά την παράλληλη μπαλιά του Μπουκουβάλα που λίγο έλειψε να στείλει στα δίχτυα ο Ασίγκμπα προσπαθώντας άτσαλα να διώξει. Δεν αποφέρει κάτι το κόρνερ.