3
-
3
21:01

Άξιζε τη νίκη ο Απόλλων, αλλά η άμυνα του τον πρόδωσε... Η ΑΕΚ έδειξε πως αποτελεί πολυτέλεια για κάποιους παίκτε που φορούν τη φανέλα της.

20:51

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ 3-3.

20:50

90'+4: Δεύτερη κίτρινη στον Ηρακλή, με δέκα παίκτες ο Απόλλων. Έδειξε να την επιδίωξε.

20:48

20:47

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

20:46

90': Κόρνερ για την ΑΕΚ, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί του Απόλλωνα. Εκτέλεσε από τα αριστερά ο Σοϊλέδης, κεφαλιά Γιόχανσον, άουτ.

20:45

Ο Κορδέρο έδωσε για τον Μπαρμπόσα, ο οποίος από τη δεξιά διαγώνιο της μεγάλης περιοχής, σούταρε, νίκησε τον Ταΐρη και ισοφάρισε σε 3-3.

20:45

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:43

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Καραδέμητρος αντί του Τζιώρα.

20:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Τζιώρα.

20:42

86': Σουτ Ηρακλή από θέση έξω αριστερά, η μπάλα άουτ.

20:38

Ο Σουάνης είδε εκτός θέσης τον Καραγκιολίδη και με ένα εκπληκτικό τεχνικό ψηλοκρεμαστό σουτ από τα 40 μέτρα "κρέμασε" τον τερματοφύλακα της ΑΕΚ και έκανε το 3-2 για την "Ελαφρά Ταξιαρχία".

20:37

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

20:37

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τραϊανός Δέλλας. Ο Κορδέρο αντί του Κολοβέτσιου.

20:35

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σουάνης αντί του Λαγού.

20:34

Ο Μπαρμπόσα από τα αριστερά έβγαλε για τον Κρισάντους, που χόρεψε τον Κοτσώνη και με ψύχραιμο πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής έγραψε το 2-2.

20:34

77': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:31

75': Φάουλ Γκόλια από τα αριστερά, κεφαλιά υπό πίεση του Ηρακλή, μαζεύει σαν σε προπόνηση ο Καραγκιολίδης.

20:28

72': Ο Λαγός απέφυγε έξυπνα τους αντιπάλους του και έβγαλε στα δεξιά για τον Βασιλαντωνόπουλο, ο οποίος από θέση μέσα δεξιά έπιασε το σουτ, που κόντραρε, για να φτάσει εύκολα στην αγκαλιά του Καραγκιολίδη.

20:26

70': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ηρακλής αντί του Ανγκούλο.

20:25

69': Επέλαση Βασιλαντωνόπουλου από τα δεξιά, έβγαλε τη σέντρα, ο Τζιώρας προσπάθησε να πάρει την κεφαλιά, η μπάλα έφτασε στον Βάντερσον, που από θέση μέσα αριστερά πλάσαρε πάνω από την εστία της ΑΕΚ.

20:24

68': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ντούνης αντί του Ανάκογλου.

20:22

66': Νέο κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά, στην εκτέλεση ο Σοϊλέδης. Προσπαθεί να πλασάρει ο Κρισάντους, η μπάλα μετά από κόντρες φτάνει στον Αραβίδη, που θα πιάσει το διαγώνιο σουτ από τα αριστερά, για να φύγει η μπάλα πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

20:21

65': Σέντρα Αραβίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Κρισάντους, άουτ.

20:19

63': Το κόρνερ εκτελέστηκε από τον Αραβίδη από τα αριστερά για να μπλοκάρει ο Ταΐρης.

20:19

63': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Σοϊλέδης αντί του Πεταυράκη.

20:18

62': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Δυνατό σουτ του Μπαρμπόσα από θέση μέσα αριστερά έδιωξε σε κόρνερ ο Ταΐρης.

20:15

59': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:14

58': Ο Κρισάντους άνοιξε για τον Μπαρμπόσα, που έπιασε βεβιασμένο σουτ από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα άουτ.

20:12

56': Ο Τζιώρας έβγαλε σε θέση τετ α τετ τον Ανγκούλο, αλλά πριν προλάβει να επιχειρήσει το σουτ απομάκρυνε καθαρά και σωτήρια ο Γιόχανσον.

20:10

54': Σουτ Πεταυράκη έξω από την περιοχή και αριστερά, απελπιστικά άουτ.

20:05

49': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλαντωνόπουλο.

20:04

48': Φάουλ Αραβίδη από τα αριστερά, γυριστό Λαμπρόπουλου από την καρδιά της περιοχής του Απόλλωνα, η μπάλα ψηλά πάνω από την εστία του Ταΐρη.

20:02

46': Ο Γκόλιας έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Φαρινόλα έκανε το πλασέ από πολύ πλάγια θέση και δεξιά, η μπάλα άουτ.