1
21:19

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

21:08

Ωραίο ματς ανάμεσα στις δύο ομάδες, που, ό,ως, αμαυρώθηκε με τα όσα συνέβησαν στο φινάλε.

21:07

Λήξη στο ματς. 1-1.

21:06

90'+5: Ο Κρισάντους πέφτει στην περιοχή από μαρκάρισμα του Κοντοχρήστου, με την ΑΕΚ να διαμαρτύρεται για πέναλτι. Έχει βρει, πάντως και μπάλα ο παίκτης της Παναχαϊκής.

21:05

90'+4: Σουτ του Σαρρή, πολύ πάνω από τα δοκάρια.

21:03

7 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:01

90': Κίτρινη κάρτα στον Σοϊλέδη.

20:58

87': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης πάει να κάνει το κοντρόλ, αλλά η μπάλα φτάνει στον Ανάκογλου που είναι αρκετά πλάγια στη μικρή περιοχή και το σουτ του περνά άουτ.

20:54

Ξεκίνησε ξανά ο αγώνας.

20:51

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες της Παναχαϊκής. Το ματς θα συνεχιστεί από το 83ο λεπτό.

20:47

Οι παίκτες της ΑΕΚ βρίσκονται στον αγωνιστικό χώρο, ενώ τα μικρά παιδιά έχουν... φυγαδευτεί στα δημοσιογραφικά. Έχουν αδειάσει οι κερκίδες που έγιναν τα επεισόδια, λόγω της αποπνικτικής ατμόσφαιρας.

20:44

Έχει γίνει χρήση χημικών στις εξέδρες, με τον κόσμο να προσπαθεί να καλύψει το πρόσωπό του, ενώ οι ποδοσφαιριστές της Παναχαϊκής αποχωρούν από τον αγωνιστικό χώρο, την ώρα που οι άνθρωποι της ΑΕΚ τα λένε με τον Γιάχο και τους βοηθούς του.

20:43

Ένταση ανάμεσα στις αστυνομικές δυνάμεις και οπαδούς της ΑΕΚ στην κερκίδα, ενώ συνεχίζουν να πέφτουν αντικείμενα.

20:42

Έχει κατέβει στον αγωνιστικό χώρο ο Κούγιας με... σκισμένη μπλούζα, καθώς στο σημείο που καθόταν προσέγγισαν και οπαδοί της ΑΕΚ.

20:41

Διακοπή στο ματς, καθώς γίνονται μικροεπεισόδια στις κερκίδες, ενώ πέφτουν και αντικείμενα.

20:40

83': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κυβελίδης στη θέση του Μαρουκάκη.

20:38

Υπάρχει ένταση στην κερκίδα, με τις αστυνομικές δυνάμεις να έχουν πλησιάσει στο σημείο που κάθεται ο Αλέξης Κούγιας, με τον οποίο υπάρχει διαπληκτισμός. Ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Παναχαϊκή φέρεται να έχει έρθει στα χέρια με έναν αστυνομικό!

20:37

80': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοχρήστο.

20:33

75': Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Στεργίδης σε μαρκάρισμα από τον Σαρρή. Η μπάλα είχε φύγει και ο άσος της ΑΕΚ φαίνεται να τον βρίσκει και με το χέρι.

20:32

74': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Χούσα στη θέση του Χοτζάλι.

20:31

73': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Σβάρνα που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

20:27

69': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κορδέρο στη θέση του Ζόριτς που δεν μπορεί να συνεχίσει κι αποχωρεί με φορείο.

20:25

Λάθος εκτίμηση του Παπαδόπουλου που βγαίνει από την εστία του και χάνει από τον Ντακόλ που παίρνει την κεφαλιά και βγάζει την μπαλιά στον Κρισάντους που με κεφαλιά σε άδεια εστία στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 1-1.

20:25

68': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:23

Έχει περάσει εκτός αγωνιστικού χώρου ο Ζόριτς, που πάτησε άτσαλα και κρατά το αριστερό του αστράγαλο.

20:21

63': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Σαρρής πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:21

63': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Γκαντιάγκα στη θέση του Μπουντόπουλου, που δείχνει να έχει ζαλιστεί.

20:20

Έχει επιστρέψει με το ειδικό φιλέ στον αγωνιστικό χώρο ο Μπουντόπουλος, που, όμως, μάλλον δεν θα συνεχίσει.

20:19

62': Ωραίο, δυνατό σουτ του Ντακόλ έξω από την περιοχή, άουτ.

20:15

Άρχισε ξανά το ματς, με τον Μπουντόπουλο να παραμένει εκτός, καθώς η αιμορραγία δεν σταματά.

20:13

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς Μπουντόπουλος και Σβάρνας συγκρούστηκαν στον αέρα. Έχει ανοίξει το δεξί φρύδι του άσου της Παναχαϊκής.

20:10

53': Κόρνερ για την ΑΕΚ και ΔΟΚΑΡΙ. Εκτελείται από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Σαρρή που κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι του Παπαδόπουλου, που διώχνει στη συνέχεια.

20:09

51': Πλασέ του Ντακόλ, ο Παπαδόπουλος απλά κοιτάζει την μπάλα να καταλήγει άουτ.