19:24

19:24

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ τελειώνει ο αγώνας.

19:22

90'+5: Άστοχη κεφαλιά από τον Πίκολο ύστερα από κόρνερ του Μπέλη.

19:20

Στο έδαφος ο Μωυσίδης, προσωρινή διακοπή.

19:18

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:17

Άναρχο το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά.

19:14

86': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο, στη θέση του Μπουρλάκη ο Σταμόγιαννος.

19:11

83': Μακρινό σουτ από τον Τσίτα δεν βρίσκει στόχο.

19:10

Πιέζει πολύ στα τελευταία λεπτά η Καλλιθέα.

19:06

79': Ρουμπουλάκου αντί Σπίνουλα για τον Παναιγιάλειο.

19:05

77': Ο Αρναρέλης κάνει το γύρισμα από δεξιά, ο Τσίτας είναι στην μικρή περιοχή αλλά κάνει "τσαφ" και χάνεται μεγάλη ευκαιρία.

19:04

76': Μακρινό σουτ από τον Αρναρέλη, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασόπουλος.

19:02

74': Κόρνερ από τον Τεγούση, γυριστό από τον Φράγκο, μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος.

19:01

73': Ο Ουρτάδο γυρίζει για τον Μπούνα, εκείνος είναι ανενόχλητος στην περιοχή, αλλά σουτάρει πάνω στον Κατσούλη.

18:58

70': Μπούνας αντί Μίλιεβιτς για τον Παναιγιάλειο.

18:56

68': Τσίτας αντί Ντουρμισάι για την Καλλιθέα.

18:55

67': Κίτρινη στον Γιαννίτση.

18:52

Ετοιμάζουν νέες αλλαγές οι δύο προπονητές.

18:49

Στο έδαφος ο Αρναρέλης, προσωρινή διακοπή. Μάλλον κράμπα.

18:48

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Φουρτάδο κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Ουρτάδο κάνει σουτ στην κίνηση και η μπάλα σταματάει στα σώματα πριν περάσει τη γραμμή.

18:47

59': Μπελής αντί Μασάντο για την Καλλιθέα.

18:45

Εντυπωσιακή ποδιά του Ουρτάδο στον Μασάντο, από τις καλύτερες στιγμές του ματς ως τώρα.

18:43

55': Κίτρινη στον Σκαρτσίλα.

18:40

52': Ωραία ατομική προσπάθεια από τον Σκαρτσίλα, ο οποίος όμως δεν τελειώνει τη φάση όπως θα έπρεπε και δεν δυσκολεύει τον Κατσούλη.

18:35

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Σκαρτσίλας βγάζει παράλληλη σέντρα από δεξιά, ο Μπουρλάκης δεν πιάνει από τη μικρή περιοχή το σουτ όπως θα ήθελε και ο Κατσούλης αποκρούει.

18:33

46': Αλλαγή για την Καλλιθέα, Τεγούσης αντί Κατσικογιάννη.

18:33

18:32

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

18:17

18:13

42': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Φράγκος, αλλά είναι απελπιστικά άστοχο.

18:11

39': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Σέντρα από δεξιά από τον Φουρτάδο, ο Σκαρτσίλας παίρνει σκαστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:10

39': Πολύ δυνατό πλάγιο από τον Λεβέντη, ο Ντουρμισάι παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει.

18:09

Μπαίνει στην περιοχή ο Φράγκος, κάνει και το γύρισμα, αλλά η μπάλα απομακρύνεται.

18:05

34': Ανεκμετάλλευτο περνάει το κόρνερ που κέρδισε ο Παναιγιάλειος, κακή η εκτέλεση του Μίλιεβιτς.

18:01

29': Μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή ο Μίλιεβιτς, αλλά δεν καταφέρνει να ολοκληρώσει την προσπάθειά του.

17:58

Στο μισό γήπεδο γίνεται το ματς το τελευταίο πεντάλεπτο, στο οποίο η Καλλιθέα είναι αισθητά καλύτερη.

17:55

Στο έδαφος ο Μωυσίδης, προσωρινή διακοπή στο ματς.

17:52

21': Ο Μασάντο κάνει το σουτ και ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία.

17:49

Ανεβασμένη η Καλλιθέα στα τελευταία λεπτά χωρίς να κάνει κάτι το ιδιαίτερο.

17:45

Ο κόσμος και των δύο ομάδων προσπαθεί να εμψυχώσει τους παίκτες.

17:42

12': Ο Φουρτάδο κάνει ένα σουτ από μακριά, η μπάλα πάει στον Σκαρτσίλα, ο οποίος αιφνιδιάζεται και τη στέλνει άουτ με κάτι ανάμεσα σε σουτ και κοντρόλ.

17:39

Δεν υπάρχει ρυθμός ως τώρα στο ματς.

17:35

4': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Από το κόρνερ που εκτελείται ο Ιωάννου παίρνει ψιλοκρεμαστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω.

17:34

3': Σουτ από μέσα δεξιά κάνει ο Αρναρέλης, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

17:32

17:29

17:25

Στους 26 βαθμούς η θερμοκρασία.

17:22

Η κρισιμότητα του αγώνα είναι τέτοια που για πρώτη φορά στα πλέι άουτ σφυρίζει αξιολογημένος διαιτητής.

17:20

Μονόδρομος για την Καλλιθέα η νίκη, αφού βρίσκεται στο -3 από τον σημερινό της αντίπαλο που βολεύεται και με ισοπαλία.

17:15

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το μεγάλο ματς του Νότιου Ομίλου για τα πλέι άουτ.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κατσούλης, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Πίκολο, Γιαννίτσης, Αρναρέλλης, Ρουσάκης, Κατσικογιάννης, Μασάντο, Φράγκος, Ντουρμισάι.
Αναπ: Μοσχονάς, Μπέλης, Παγώνης, Τεγούσης, Τσίπρας, Τσίτας, Τσίγκας
Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Σπίνουλας, Τζημογιάννης, Ιωάννου, Μωυσίδης, Ουρτάδο, Μπουρλάκης, Μίλιεβιτς, Φουρτάδο, Σκαρτσίλας.
Αναπ: Μπαλτμάς, Ρουμπουλάκου, Μπούνας, Νάστος, Πις, Σταμόγιαννος, Γκοτσιούλας
Διαιτητής: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά) Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας), Ιωάννης Κοντιζάς (Πειραιά) Τέταρτος: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)