0
18:54

Στη Β' Εθνική ανεβαίνει ο Πανσερραϊκός, στον αγωνιστικό χώρο μπαίνουν και πανηγυρίζουν οι φίλοι της ομάδας.

18:53

90+3': Τελευταίο σφύριγμα και στις Σέρρες, 1-0 ο Πανσερραϊκός, που είναι ο πρωταθλητής.

18:53

90+3': Τέλος στην Ελευθερούπολη. Ο Άρης μένει στο 0-0 και παραμένει στη Γ' Εθνική.

18:50

90': Καθυστερήσεις και στα δύο παιχνίδια.

18:48

89': Κόβεται τελευταία στιγμή ο Νάκας, κόρνερ. Μεγάλες μάχες στην περιοχή του Ορφέα, διώχνουν τελικά οι γηπεδούχοι.

18:45

86': Απελπιστικά άουτ το σουτ του Νάκα από το ύψος της περιοχής.

18:43

84': Ο Μπακιρτζής στη θέση του Σαβελίδη για τον Ορφέα.

18:39

80': Δέκα λεπτά ακόμα στις Σέρρες, το 1-0 παραμένει.

18:37

78': Νέα σωτήρια επέμβαση του Παγκάκη, αυτή τη φορά σε προσπάθεια του Κωνσταντινίδη.

18:36

77': Ο Ζουμπούλης στη θέση του Κυγάη για τον Ορφέα.

18:34

75': Πανσερραϊκός-Δόξα Δράμας πάντα στο 1-0

18:32

72': Σέντρα του Πόι, κεφαλιά άουτ του Κωνσταντινίδη.

18:29

69': ΔΟΚΑΡΙ ο Άρης, το δεύτερο. Μετά από κόρνερ ο Σαμαράς με το κεφάλι στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και άουτ.

18:26

65': Το 1-0 υπέρ του Πανσερραϊκού παραμένει κόντρα στη Δόξα Δράμας.

18:25

65': Τρίτη μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη σε πέντε λεπτά. Ο Κεχαγιάς διώχνει την μπάλα πριν περάσει τη γραμμή μετά από γύρισμα του Νάκα και κόντρα σε αμυντικό.

18:23

64': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη για τον Άρη.

18:22

63': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Παγκάκης λέει όχι σε κοντινό πλασέ του Ν' Λουντούλου.

18:22

62': ΔΟΚΑΡΙ και τεράστια ευκαιρία για τον Άρη. Η κεφαλιά του Πόι από τα δύο μέτρα σταμάτησε στο δοκάρι.

18:20

60': Πολύ αγχωμένος και νευρικός ο Άρης, δεν μπορεί να γίνει απειλητικός μέχρι τώρα.

18:17

57': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Νάκας, διώχνει με γροθιές ο παγκάκης.

18:15

55': ΔΟΚΑΡΙ ο Πανσερραϊκός, το δεύτερο στο ματς. Αυτή τη φορά σε απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουτεσίδη.

18:11

Ο Πανσερραϊκός διατηρεί το υπέρ του 1-0 επί της Δόξας Δράμας.

18:08

49': Καλή στιγμή για τον Άρη. Διαγώνιο σουτ του Πόι υπό πίεση, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Παγκάκης.

18:06

47': Σέντρα β' μέρους και στις Σέρρες.

18:05

47': Οπαδοί του Άρη πετούν καρέκλες στις αστυνομικές δυνάμεις. Με χημικά απαντούν τα ΜΑΤ και ενώ το ματς συνεχίζεται κανονικά.

18:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.