2
-
1
16:54

90'+6: Υπάρχει ένταση στο φινάλε του ματς, με τον Κύζα να αποβάλλει τον Μεχία με 2η κίτρινη κάρτα.

16:54

Λήξη στο ματς! 2-1.

16:52

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Αθανασιάδης βρίσκεται πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο και περιμένει την είσοδο του ιατρικού τιμ.

16:51

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Πασχαλάκη.

16:51

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση.

16:50

Απίστευτες στιγμές, με τον πάγκο του Πανθρακικού να... μπαίνει μέσα στον αγωνιστικό χώρο και να πανηγυρίζει.

16:49

Σέντρα του Μάρτινς, ο Ίγκορ στρώνει την μπάλα στον Τζάνη κι εκείνος κάνει το σουτ με το δεξί και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1.

16:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

16:48

90': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:48

16:44

86': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Πέτριτς αλλάζει με τον Πράνιτς, η μπάλα φτάνει στον Ατζαγκούν, αλλά το πλασέ του περνά άουτ.

16:40

83': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κουτρουμπής στη θέση του Καρέλη.

16:38

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Σίλντενφελντ πιάνει το γυριστό σουτ μετά την εκτέλεση κόρνερ από τα αριστερά, αλλά η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Αθανασιάδη.

16:37

80': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

16:36

78': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μάρτινς στη θέση του Μελίσση.

16:31

42%-58% η κατοχή υπέρ του Παναθηναϊκού.

16:30

72': Σουτ του Ντιγκινί, μπλοκάρει ο Στιλ.

16:29

71': Σκοράρει ο Καρέλης, αλλά βρίσκεται σε θέση οφσάιντ.

16:28

70': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης στη θέση του Ποτουρίδη.

16:25

67': Κίτρινη κάρτα στον Πέτριτς.

16:25

67': Κίτρινη κάρτα στον Εμπόου.

16:25

67': Ο Πέτριτς σκοράρει, αλλά το τέρμα δεν μετρά (σωστά) ως οφσάιντ.

16:22

64': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πράνιτς στη θέση του Μπεργκ και ο Πέτριτς στη θέση του Κλωναρίδη.

16:21

63': Καλό γύρισμα του Καρέλη από τα αριστερά, διώχνει ο Εμπόου.

16:19

61': Κίτρινη κάρτα στον Ηλιάδη.

16:18

60': Δυνατό σουτ του Μπαϊκαρά, περνά άουτ η μπάλα.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο, αρκετά αυστηρή. Είναι η 2η και ο παίκτης του Παναθηναϊκού αποβάλλεται...

16:16

58': Απίστευτη ευκαιρία και ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Μελίσσης γυρίζει λανθασμένα, ο Μπεργκ παίρνει την μπάλα και βγάζει την πάσα στον Καρέλη που κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη.

16:14

56': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Κάσες.

16:13

Ο Νάνο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Σίλντενφελντ βρίσκεται μόνος στη μικρή περιοχή και πιάνει την καρφωτή κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

16:13

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:13

55': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

16:11

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς έχει τραυματιστεί ο Μεχία.

16:11

53': Κίτρινη κάρτα στον Ποτουρίδη.

16:08

50': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.