0
21:07

Τέλος του αγώνα, μεγάλη νίκη για την Βέροια, 2-0 τον ΟΦΗ!

21:05

90+3': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Βέροια, έξω ο Καλτσάς μέσα ο Παυλίδης

21:04

90'+2': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μάνος στη θέση του Μρντάκοβιτς

21:02

5 λεπτά οι καθυστερήσεις

20:59

Διακοπή στο ματς καθώς έχει τραυματιστεί ο Ορέστες

20:54

83': Κάρτα στον Λουτσιάνο Γκαλέτι

20:53

Σέντρα Μπεν Μοχάμεντ από τα δεξιά, κεφαλιά του Μρντάκοβιτς και 2-0 για τους γηπεδούχους

20:53

82': ΓΚΟΛ για την Βέροια!

20:50

78': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καλτσά, η μπάλα στην αγκαλιά του Δασκαλάκη

20:47

76': Κίτρινη κάρτα στον Ορέστες

20:46

75': Η αλήθεια είναι πως η κακοδαιμονία έχει... χτυπήσει για τα καλά τον ΟΦΗ, ωστόσο στην επανάληψη η Βέροια ήταν καλύτερη και έψαχνε περισσότερο το γκολ

20:41

70': Η τρίτη αναγκαστική αλλαγή είναι γεγονός για τον ΟΦΗ! Έξω ο Ζορό, μέσα ο Γκαλέτι. Πλέον ο Μακρής αφήνει την μεσαία γραμμή και περνάει στην άμυνα...

20:40

69': Απίστευτα πράγματα! Όλα δείχνουν 3η αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, αφού ο Ζορό ζητάει να αποχωρήσει!

20:39

68': Κοντά και σε δεύτερο γκολ η Βέροια ωστόσο ο Σεγκούντο Ρίος δεν πρόλαβε να πλασάρει

20:38

Με κεραυνό του Μοχάμεντ Μπεν από τα 30 μέτρα οι γηπεδούχοι κάνουν το 1-0

20:38

67': ΓΚΟΛ για την Βέροια!

20:37

66': Έτοιμος να μπει στο ματς και ο Παυλίδης για την Βέροια

20:35

64': Αλλαγή για την Βέροια. Ο Σεγκούντο Ρίος στην θέση του Μπαργκάν

20:34

62': Στάθης, Βερόν και Γκαλέτι προθερμαίνονται για τον ΟΦΗ, ο οποίος να θυμίσουμε πως ήδη έχει κάνει δύο αναγκαστικές αλλαγές

20:27

Ο Μρντάκοβιτς βγήκε τετ α τετ με τον Δασκαλάκη αλλά ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ, Σήφης Δασκαλάκης, του είπε όχι

20:26

56': Μεγάλη ευκαιρία για την Βέροια!!

20:19

48': Πρώτο σουτ στην επανάληψη με τον Μπαργκάν για την Βέροια, η μπάλα χτύπησε στον Μπούρμπο

20:16

46': Όντως, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο τραυματίας Τριποτσέρης πέρασε εκτός, ενώ στην θέση του πέρασε ο Ζορό

20:16

46': Σέντρα στην επανάληψη

20:03

Τέλος ημιχρόνου στην Βέροια

20:02

45+2': Μεγάλη ευκαιρία για την Βέροια με την κεφαλιά του Τραπ να φεύγει άουτ

20:01

Δύο θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων για το πρώτο μέρος

19:59

45': Όχι, όλα δείχνουν πως δεν μπορεί να συνεχίσει ούτε ο Τριποτσέρης που θα γίνει αλλαγή στο ημίχρονο.

19:54

39': Ξεκίνησε και πάλι το παιχνίδι...

19:53

38': Ακόμα μια διακοπή στο ματς, πρόβλημα αυτή την φορά για τον Τριποτσέρη

19:50

35': Έχει ισορροπήσει η Βέροια πλέον στο παιχνίδι και προσπαθεί να απειλήσει τον ΟΦΗ

19:43

27': Στο σουτ του Καλτσά η μπάλα βρήκε στο χέρι Ζβασίγια και οι παίκτες της Βέροιας φωνάζουν για πέναλτι

19:41

26': Ο φορ της Βέροιας σηκώθηκε, δίχως να έχει κάτι σοβαρό και το παιχνίδι συνεχίζεται κανονικά

19:39

24': Μικρή διακοπή στο ματς αφού ο Όστοϊτς έχει χτυπήσει

19:35

20': Πιο πιεστικός ο ΟΦΗ που προσπαθεί να πετύχει ένα γκολ. Πάντως ο ρυθμός του αγώνα, σε σχέση με το ξεκίνημα, έχει πέσει κάπως...

19:30

15': Γεμάτο το πρώτο τέταρτο που έχει τα πάντα εκτός από... γκολ

19:29

14': Νέα καλή στιγμή για τον ΟΦΗ με τον Όγιος αυτή την φορά, ο οποίος όμως από πλεονεκτική θέση δεν έπιασε το σουτ όπως θα ήθελε

19:27

12': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Στην θέση του τραυματία Κουτσιανικούλη ο Νιμανί

19:25

10': Δοκάρι για τον ΟΦΗ με σουτ του Μιλίαζες

19:21

Για το πέναλτι που έκανε ο Ζβασίγια είδε και την κίτρινη κάρτα

19:21

6': Το πιασε ο Δασκαλάκης, που νίκησε από τα 11 βήματα τον Μρντάκοβιτς

19:20

5': Πέναλτι κερδίζει η Βέροια για ανατροπή του Μπαργκάν από τον Ζβασίγια

19:19

4': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ με σουτ του Όγιος η μπάλα άουτ

19:18

4': Κίτρινη κάρτα στον Περογαμβράκη για μαρκάρισμα στον Μπάρμπα

19:15

1': Ξεκίνησε η αναμέτρηση