0
-
0
19:52

Βελτιώθηκε το θέαμα στο δεύτερο μέρος, με τον Απόλλωνα να είναι κυρίαρχος του παιχνιδιού έχοντας και τις ευκαιρίες απέναντι στην ακίνδυνη Παναχαϊκή.

19:51

Λήξη της αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 0-0.

19:50

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Στεργίδη.

19:47

19:46

89': Διαγώνιο σουτ Φαρινόλα από θέση μέσα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Γεωργακόπουλος.

19:44

88': Κίτρινη κάρτα στον Χούσα.

19:42

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Άρσιτς αντί του Ανγκούλο.

19:42

86': Κίτρινη κάρτα στον Μπαμ Μπαμ.

19:38

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Σπανός. Ο Μαρουκάκης αντί του Κυβελίδη, ο οποίος αποδοκιμάζεται από τους οπαδούς του Απόλλωνα.

19:37

81': Ο Μπαμ Μπαμ σπαταλά τη δυνατότητα για μια καλή ευκαιρία, πιάνοντας ένα σουτ από θέση μέσα αριστερά, που εύκολα μαζεύει ο Γεωργακόπουλος.

19:34

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα Λαγού από τα αριστερά, ο Μπαμ Μπαμ πιάνει τη λόμπα από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα φεύγει ένα μέτρο πάνω από την εστία του Γεωργακόπουλου.

19:33

77': Κίτρινη κάρτα στον Χοτζάλι.

19:31

75': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κοντοχρήστος αντί του Χαρτσιά.

19:29

72': Κίτρινη κάρτα στον Γκαντιάγκα.

19:27

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Φάση διαρκείας στα καρέ της Παναχαϊκής. Ο Λαγός από τα δεξιά επιχείρησε τη σέντρα, έδιωξαν προσωρινά οι παίκτες των φιλοξενούμενων, σουτ Φαρινόλα, κόντρες, η μπάλα φτάνει στον Λαγό, που βγάζει σέντρα για τον Μπαμ Μπαμ, που σουτάρει από κοντά, διώχνει πάνω στη γραμμή ο Άλλα, η μπάλα χτυπά στον Χοτζάλι, αριστερό δοκάρι και η μπάλα εξοστρακίζεται.

19:23

67': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπαμ Μπαμ αντί του Σουάνη.

19:22

66': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ντα Κόστα αντί του Μπουντόπουλου.

19:21

65': Σουτ Χοτζάλι από το ημικύκλιο, διώχνει ο Πίτκας σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:19

62': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο από τα αριστερά έβγαλε παράλληλη μέσα από την περιοχή, με τον Καραδέμητρο να σουτάρει δυνατά από πλάγια και αριστερά και τον Γεωργακόπουλο να διώχνει σε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:18

62': Σέντρα-σουτ Χούσα από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

19:17

61': Διακοπή καθώς έχουν τραυματιστεί ο Φαρινόλα και ο Κάργας. Ύστερα από ένα λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

19:15

59': Κίτρινη κάρτα στον Φαρινόλα.

19:12

56': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Καραδέμητρος αντί του Πινέιρο.

19:11

54': Σέντρα-σουτ Φαρινόλα από τα δεξιά, σε κόρνερ ο Γεωραγακόπουλος, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:10

54': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργακόπουλο.

19:09

53': Φάουλ Πινέιρο από τα 35 μέτρα και δεξιά, διώχνει με τις γροθιές ο Γεωργακόπουλος.

19:07

50': Οι παίκτες της Παναχαϊκής συνδυάστηκαν ωραία έξω από την περιοχή και δεξιά, με τον Χοτζάλι να πιάνει το διαγώνιο σουτ και τον Πίτκα να πέφτει στη δεξιά του γωνιά και να μπλοκάρει.

19:05

49': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Λαγό. Απευθείας στην αγκαλιά του Γεωργακόπουλου.