21:21

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη με 1-0 για τον Πλατανιά.

21:18

21:16

89': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

21:16

88': Κίτρινη στον Ξύδα.

21:14

Έχει ανοίξει εντελώς το ματς στα τελευταία λεπτά.

21:10

Ροκανίζουν τον χρόνο στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι.

21:06

79': Στη θέση του Μιλούνοβιτς ο Μαχαμάτ για τον Πλατανιά.

21:03

76': Αλλαγή για την Καλλονή, ο Ξύδας στη θέση του Καλτσά.

21:03

75': Κίτρινη στον Ολιμπά.

20:59

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Αγκιλέρα κάνει δυνατό συρτό σουτ και ο Χογκ αποκρούει.

20:58

70': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Ο Χουάνμα παίρνει την κεφαλιά από κόρνερ του Λεοζίνιο και ο Ολιμπά ενστικτωδώς αποκρούει. Στη συνέχεια απομακρύνει ο Αποστολόπουλος.

20:54

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Αποστολόπουλος μετά από εναέρια μονομαχία με τον Χουάνμα.

20:51

63': Χουάνμα αντί Ναβάρο για την Καλλονή.

20:50

63': Από κόρνερ του Λεοζίνιο ο Αναστασιάδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

20:49

61': Κόρνερ παραχωρεί ο Μενδρινός. Ο Λεοζίνιο το εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

20:45

58': Νέπλιακ αντί Ζαραδούκα για τον Πλατανιά.

20:43

55': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ από μακριά και ο Χογκ μπλοκάρει εύκολα.

20:43

Ζήτησε αλλαγή ο Ζαραδούκας.

20:40

Άναρχο το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:36

49': Γιορέντε αντί Πιπίνη για την Καλλονή.

20:36

Από εκτέλεση κόρνερ, ο Ιτουά παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Τόρες τη δεύτερη και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Χογκ.

20:35

48': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

20:34

47': Ο Αγκιλέρα κάνει διαγώνιο σουτ εντός περιοχής και ο Χογκ αποκρούει.

20:33

20:17

20:14

20:13

45': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Λεοζίνιο βγάζει μόνο του τον Μανούσο, αλλά ο τελευταίος με πλασέ σημαδεύει τον Ολιμπά.

20:09

40': Από δύσκολη γωνία κάνει σουτ με το αριστερό ο Λεοζίνιο και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:07

Καλύτερη η Καλλονή στα τελευταία λεπτά.

20:03

Δεν αναπτύσσεται καθόλου καλά ο Πλατανιάς, πολλά τα λάθη στις μεταβιβάσεις των παικτών του.

19:59

31': Κίτρινη στον Λεοζίνιο.

19:58

30': Εντελώς άστοχο το σουτ του Καλτσά.

19:57

29': Κίτρινη στον Ιτουά.

19:55

27': Γκαβιλάν αντί Κάσιο για τον Πλατανιά.

19:55

26': Δοκάρι για την Καλλονή. Ο Μανούσος βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Πετρόπουλος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει το αριστερό δοκάρι του Ολιμπα.

19:52

Ο Κάσιο δέχτηκε νέο μαρκάρισμα και βρέθηκε ξανά στο έδαφος. Δύσκολα θα συνεχίσει.

19:49

21': Κίτρινη στον Καλτσά.