1
-
0
21:19

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:18

90+3': Κίτρινη ο Λαγός.

21:16

90+1': Σουτ του Κλωναρίδη, κόντρα και στα χέρια του Καντιμοίρη.

21:16

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:13

88': Εκτελεί πάλι ο Πράνιτς, ο Καντιμοίρης διώχνει άτσαλα, η μπάλα στο δοκάρι και απομακρύνεται από τους αμυντικούς. Παραλίγο αυτογκόλ ο τερματοφύλακας της Βέροιας.

21:12

87': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Πράνιτς, η μπάλα επιστρέφει πάλι στα πόδια του, σεντράρει, νέο κόρνερ.

21:08

83': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:06

80': Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο. Στενεύουν τα περιθώρια για τους πράσινους, που δεν βρίσκουν λύσεις.

21:02

77': Ο Πέτριτς δοκιμάζει το πόδι του από μακρινή απόσταση, καμία ανησυχία για τον Καντιμοίρη.

21:01

76': Ο Νέτο στη θέση του Κάμπορα.

20:56

71': Εκτελεί ο Μπεν, καρφωτή κεφαλιά του Βεργώνη, τεράστια επέμβαση του Στιλ, που πετάχθηκε στη γωνία του και έσωσε.

20:55

70': Κόρνερ για τη Βέροια μετά από επικίνδυνο γύρισμα του Μπεν.

20:54

69': Ο Κλωναρίδης στη θέση του Καρέλη.

20:51

66': Κίτρινη ο Αμαραντίδης.

20:50

65': Προσπαθεί να γίνει απειλητικός ο Παναθηναϊκός, που δείχνει μεγαλύτερη υπομονή στο παιχνίδι του, αλλά η Βέροια διατηρεί την καλή της αμυντική λειτουργία.

20:49

64': Ο Τάτος στη θέση του Γεωργιάδη. Αναγκαστική κι αυτή η αλλαγή.

20:44

59': Ο Ατζαγκούν στη θέση του Νίνη.

20:43

58': Κακή συνεννόηση μεταξύ Μαραγκού και Καντιμοίρη, δεν κατάφερε να την εκμεταλλευτεί ο Καρέλης, που κυνήγησε τη φάση.

20:42

57': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καρέλης με πείσμα κερδίζει τις κόντρες και κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

20:34

50': Νέα καλή στιγμή για τη Βέροια, δυνατό σουτ του Μπεν, φεύγει άουτ.

20:32

47': Επικίνδυνο γύρισμα του Κάμπορα, ο Γεωργιάδης δεν προλαβαίνει, νέα σέντρα από τον Μαλόν, άστοχο το σουτ του Μπεν από καλή θέση.

20:31

46': Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Νίνη, πολλά μέτρα άουτ.

20:30

46': Ο Λαγός στη θέση του Μέντες.

20:30

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.