16:58

16:57

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη για την Ξάνθη με 1-0.

16:55

90'+7: Ο Μπρίτο κάνει γυριστό στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:53

90'+5: Παπάζογλου αντί του Ούμπιντες για τον Ατρόμητο.

16:52

90'+4: Ράνος αντί Καπετάνου για την Ξάνθη.

16:49

Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

87': Βάλτερ αντί Σολτάνι για την Ξάνθη.

16:43

85': Φλίσκας αντί Παπαστεριανού για την Ξάνθη.

16:42

84': Ο Λουσέρο εκτελεί κόρνερ, ο Σολτάνι παίρνει την κεφαλιά και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

16:40

82': Κίτρινη στον Καπετάνο.

16:38

Έχει την μπάλα στην κατοχή του ο Ατρόμητος στα τελευταία λεπτά. Πλέον η Ξάνθη είναι αυτή που περιμένει.

16:34

77': Ο Μπρίτο αντί του Μαρσελίνιο για τον Ατρόμητο.

16:33

76': Κίτρινη στον Νάστο.

16:31

74': Καράσκο αντί Δημούτσου για τον Ατρόμητο.

16:29

71': Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Γκορμπούνοφ βγαίνει έγκαιρα και αποκρούει το πλασέ του Κλέιτον.

16:27

70': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη! Ο Κλέιτον κερδίζει τη μονομαχία, η μπάλα πηγαίνει στον Καπετάνο κι εκείνος από κοντά πλασάρει άουτ.

16:26

68': Ο Σολτάνι κάνει σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

16:24

Προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι δύο ομάδες.

16:20

Τώρα ξεκινάει και πάλι το ματς.

16:16

Δεν έχει ξεκινήσει το παιχνίδι, ο Σταυρουλάκης δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:14

Νέα διακοπή, αυτή τη φορά αντιμετωπίζει πρόβλημα ο πρώτος βοηθός. Ίσως χρειαστεί να αντικατασταθεί.

16:10

Στο έδαφος ο Ομπόντο, προσωρινή διακοπή.

16:07

Από διώξιμο του Νάστου η μπάλα καταλήγει στον Κλέιτον, εκείνος κάνει το διαγώνιο σουτ από δεξιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:07

49': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:03

16:02

Στον αγωνιστικό χώρο επιστρέφουν οι δύο ομάδες.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

44': Ο Μαρσελίνιο μπαίνει στην περιοχή από πλάγια, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:43

Με μακρινές μπαλιές προσπαθεί ο Ατρόμητος και δεν έχουν επιτυχία.

15:39

38': Ο Λουσέρο ανεβάζει την Ξάνθη, δίνει στον Κλέιτον και το σουτ του τελευταίου φεύγει αρκετά άουτ.

15:38

37': Κίτρινη στον Σολτάνι.

15:36

Έχει ανεβεί ο Ατρόμητος.

15:33

32': Πολύ κακή απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Φυτανίδη.

15:28

Δεν υπάρχει τελική στα τελευταία λεπτά. Ανολοκλήρωτες μένουν οι επιθετικές προσπάθειες των δύο ομάδων.