19:12

19:11

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Λεβαδειακό με 1-0.

19:11

90'+6: Κίτρινη στον Σηφάκη.

19:07

90'+2: Κατίδης αντί Γιακουμάκη στον Λεβαδειακό.

19:06

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:05

90': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

19:03

88': Ο Γιακουμάκης περνάει τον Σκαραμοτσίνο, κάνει σουτ από πλάγια και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:03

88': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

19:03

88': Κίτρινη στον Κώτσιο.

18:59

84': Κίτρινη στον Στάθη.

18:57

Αγχωμένοι πλέον οι παίκτες του Παναιτωλικού, κάνουν βεβιασμένες επιλογές.

18:54

79': Στη θέση του Μιλοσάβλιεφ ο Τριποτσέρης.

18:53

78': Κίτρινη στον Πελέ.

18:53

78': Κίτρινη στον Μπρακάλι.

18:52

Στο έδαφος ο Μιλοσάβλιεφ εδώ και τώρα, διακοπή στο ματς.

18:51

76': Στη θέση του Φωτάκη ο Άλβες για τον Παναιτωλικό.

18:49

Στο 56% η κατοχή μπάλας για τον Παναιτωλικό.

18:48

Ο Γιακουμάκης κατεβάζει ωραία την μπάλα, από δεξιά κάνει παράλληλη πάσα και ο Μιλοσάβλιεφ προ κενής εστίας τη στέλνει στα δίχτυα.

18:47

72': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:42

67': Ο Φωτάκης εκτελεί κόρνερ, ο Μορένο κάνει εντυπωσιακό γυριστό αλλά είναι άστοχο.

18:41

66': Ο Λαζάρ αντί του Ρουσκουσέδα για τον Παναιτωλικό.

18:39

64': Ο Μιλιάζες εκτελεί κόρνερ, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:37

62': Κίτρινη στον Κουτρομάνο.

18:35

60': Ο Μύγας κάνει σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:31

56': Στη θέση του Θεοδωρίδη ο Μύγας για τον Παναιτωλικό.

18:30

55': Κίτρινη στον Σκαραμοτσίνο.

18:28

53': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ζίτο αντί Πίντερ.

18:25

Πιο ορεξάτος έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός.

18:21

18:19

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:58

Χάνει εύκολα την μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Λεβαδειακός.

17:54

39': Ο Τομάς κάνει σουτ από τα όρια της περιοχής χωρίς ισορροπία και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:50

35': Ο Φωτάκης κάνει σουτ από μακριά, αλλά η μπάλα δεν βρίσκει στόχο.

17:48

32': Σουτ από μακριά από τον Κουτρομάνο είναι εντελώς άστοχο.

17:47

31': Ανοίγει το κοντρόλ ο Ρουσκουσέδα, ο Σηφάκης βγαίνει, του κλείνει το οπτικό πεδίο και αποκρούει.

17:45

Ανεβάζει στροφές ο Παναιτωλικός στα τελευταία λεπτά.

17:41

26': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρτίνες κάνει ό,τι θέλει με αντίπαλο τον Κώτσιο, τον περνάει δύο φορές, βγάζει και τη σέντρα για τον Μορένο κι εκείνος από τη μικρή περιοχή τη στέλνει άουτ.

17:38

23': Ο Πελέ δοκιμάζει απευθείας φάουλ, αλλά δεν βάζει καθόλου δύναμη στην μπάλα και ο Μπρακάλι μπλοκάρει εύκολα.