2
16:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

16:58

Μεγάλη νίκη για την Αναγέννηση Καρδίτσας με 2-1 και πλέον παίρνει σημαντική βαθμολογική ανάσα, από τη στιγμή που πήρε και το ματς με τη Λαμία στα χαρτιά. Προσπερνά τον Αγροτικό Αστέρα που έμεινε στους 24 βαθμούς.

16:56

Λήξη του ματς.

16:56

90'+7: Ο Χιντζίδης εκτελεί απευθείας φάουλ, μαζεύει ο Κουτσόπουλος.

16:53

90'+4: Ο Βοσνιάδης διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Τζέκου. Δεν αποφέρει κάτι.

16:52

90'+3; Κίτρινη κάρτα στον Κουτσόπουλο.

16:51

6 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Στεφανίδης βγάζει την κεφαλιά πάσα στον Βελλίνη που βρίσκεται τετ α τετ με τον Κουτσόπουλο, αλλά δεν κάνει καλά το σουτ και ο τερματοφύλακας μαζεύει εύκολα.

16:46

87': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι παίκτες του Αγροτικού Αστέρα σε πτώση του Μίλιτς στην περιοχή από μαρκάρισμα του Φωτιά. Ο άσος της ΑΣΑ φαίνεται να ακουμπά τον αντίπαλό του, αλλά ο Μίλιτς πέφτει μάλλον εντυπωσιακά. Ένταση μεταξύ των παικτών και των προπονητικών τιμ, που τα λένε σε έντονο ύφος με τον διαιτητή.

16:42

83': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Τζάνης στη θέση του Σαϊνέ.

16:41

82': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Σαμουηλίδης αφήνει τη θέση του στον Μίλιτς.

16:38

80': Ο Βοσνιάδης λέει δύο φορές «όχι» στη διπλή προσπάθεια του Νίκιτς.

16:32

73': Κόρνερ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Το εκτελεί ο Σαϊνέ από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Βοσνιάδης.

16:31

72': Κίτρινη κάρτα στον Σαμουηλίδη.

16:28

69': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Κουλίδης στη θέση του Μπιτέλη.

16:26

67': Σέντρα σουτ του Σαϊνέ, περνά άουτ.

16:24

64': Κίτρινη κάρτα στον Βελλίνη.

16:20

61': Αναγκαστική αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Μαυριάς στη θέση του Βουτσιά, που αποχωρεί ζαλισμένος μετά το χτύπημα που δέχτηκε από τον Καπία.

16:17

58': Κίτρινη κάρτα στον Καπία.

16:16

57': Εκτέλεση φάουλ, ο Καρακατσάνης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:15

57': Κίτρινη κάρτα στον Νίκιτς.

16:15

56': Ο Στεφανίδης κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:09

Ο Καρακατσάνης βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, αδράνεια των αμυντικών της Αναγέννησης, ο Βελλίδης στρώνει την μπαλιά στον Ναστέφσκι κι εκείνος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-2.

16:09

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

16:04

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:03

46': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Βελλίνης στη θέση του Πάτο.