2
-
0
21:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:20

90+2': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός μετά από κόρνερ, δεν μπορεί να σκοράρει ο Τριανταφυλλόπουλος.

21:18

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:18

90': Σέντρα του Νίνη, κεφαλιά άουτ του Ταυλαρίδη.

21:15

87': Ο Κιβρακίδης στη θέση του Δημούτσου.

21:10

82': Σουτ του Μπεργκ, μπλοκάρει σταθερά ο Γκορμπούνοφ.

21:08

79': Ο Καράσκο στη θέση του Ναπολεόνι.

21:05

75': Έχοντας πλέον αριθμητικό πλεονέκτημα ο Ατρόμητος ελέγχει εύκολα τον ρυθμό και δεν απειλείται.

20:59

70': Σουτ του Κατσουράνη πάνω από τα δοκάρια.

20:55

67': Ο Μέντες στη θέση του Πέτριτς.

20:53

65': Δεύτερη κίτρινη και σωστή αποβολή για τον Δώνη, που έκανε λάθος και ανέτρεψε τον Ναπολεόνι.

20:52

64': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

20:49

62': Ο Μπρίτο στη θέση του Μαρσελίνιο.

20:47

60': Ο Αταζγκούν πατάει περιοχή και σουτάρει, άουτ.

20:47

Ο Ούμπιντες εκτελεί στη δεξιά γωνία, η Στιλ πέφτει σωστά και αποκρούει, αλλά η μπάλα χτυπάει στο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα.

20:46

59': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

20:45

58': Κίτρινη για τον Δώνη.

20:45

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ. Παράβαση θέωρησε ο Δασκαλόπουλος το μαρκάρισμα του Ταυλαρίδη στον Λαζαρίδη. Δεν φαίνεται να έχει δίκιο ο διαιτητής.

20:44

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

20:42

55': Ο Νίνης στη θέση του Καρέλη.

20:40

52': Κίτρινη ο Ατζαγκούν.

20:37

49': Πρόβλημα με τον Μαρσελίνιο, που όλα δείχνουν πως θα αποχωρήσει.

20:37

49': Κίτρινη ο Μπεργκ.

20:36

48': Κακό σουτ του Ατζαγκούν με τον Γκορμπούνοφ εκτός θέσης, πολλά μέτρα άουτ.

20:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:32

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:16

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:15

45+1': Ευκαιρία ο Ατρόμητος, το σουτ του Μαρσελίνιο από καλή θέση έφυγε άουτ.

20:15

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:09

40': 46%-54% η κατοχή.

20:06

37': Ο Ζέκα δίνει πλασαριστά στον Ζέκα, που κάνει μία ωραία σέντρα-σουτ, άουτ.

20:06

37': Καλή στιγμή για τους πράσινους μετά από γύρισμα του Ζέκα και προσπάθεια του Μπεργκ, κόρνερ.