1
-
0
19:07

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:05

90+2': Δεύτερο δοκάρι ο ΠΑΟΚ με τον Παπαδόπουλο να μην βρίσκει δίχτυα σε σχεδόν κενή εστία μετά από σέντρα του Μακ. Στη συνέχεια ο Αθανασιάδης σκόραρε, αλλά ο Κομίνης υπέδειξε επιθετικό φάουλ στον Καβουσάκη.

19:04

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:02

89': Κίτρινη ο Σολάρι.

19:01

88': Ο Σολάρι στη θέση του Γκέντσογλου.

19:01

86': Διαμαρτυρίες για πέναλτι σε μαρκάρισμα πάνω στον Αθανασιάδη. Καθαρή η παράβαση, δεν την είδε ο Κομίνης.

18:56

Ο Κωνσταντινίδης βγάζει τη γλυκιά σέντρα στην καρδιά της άμυνας, ο Παπαδόπουλος στοπάρει και με κοντινό σουτ ανοίγει το σκορ λυτρώνοντας την ομάδα του.

18:56

83': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:54

80': Ο Παπαγιαννόπουλος στη θέση του Ρικάρντο Κόστα. Δεύτερη αναγκαστική για τον Γεωργιάδη.

18:53

80': Πρόβλημα με τον Ρικάρντο Κόστα, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

18:51

78': Κίτρινη και ο Σκόνδρας.

18:50

76': Κίτρινη ο Γκορκς.

18:48

74': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

18:47

73': Κίτρινη ο Καλέ.

18:46

72': Ο Καλέ στη θέση του Χαντί.

18:45

71': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Επιθετικό φάουλ στον Τζιόλη.

18:44

71': Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Περέιρα.

18:43

69': Νέο κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνουν πάλι οι αμυντικοί.

18:41

67': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

18:40

67': Ο Τζίλας στη θέση του Ολαϊτάν.

18:39

66': Τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία κάθετη του Τζιόλη, ο Περέιρα πλασάρει, Αθανασιάδης και Τζανακάκης πέφτουν στην μπάλα, η οποία απομακρύνθηκε πριν περάσει τη γραμμή. Ενδεχομένως και να υπάρχει πέναλτι πάνω στον Κλάους.

18:38

65': Ο ΠΑΟΚ διατηρεί την κατοχή, αλλά είναι παντελώς φλύαρη.

18:30

57': Καθαρίζει ο Ιτάνζ το κόρνερ, που πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους Κρητικούς.

18:30

57': Μεγάλη ευκαιρία ο Εργοτέλης. Λάθος ο Σκόνδρας, ο Τζανακάκης πατάει περιοχή και κάνει το δυνατό σουτ, αποκρούει σωτήρια ο Ιτάνζ και οι αμυντικοί σε κόρνερ.

18:28

55': Κόρνερ ο Εργοτέλης, το πρώτο στο ματς. Εκτελεί ο Χαντί, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

18:22

49': Κακή εκτέλεση του Περέιρα, φεύγει απευθείας άουτ.

18:22

48': Καλή στιγμή ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Νομπόα, κεφαλιά του Περέιρα, δύσκολα σε κόρνερ ο Καβουσάκης.

18:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.