0
19:11

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:10

Πολύ σημαντική νίκη για τον Λεβαδειακό που τον απομακρύνει από την επικίνδυνη ζώνη. Ήττα που δεν... αγχώνει την Καλλονή που ουσιαστικά έχει εξασφαλίσει την παραμονή της.

19:07

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης. 3-0.

19:06

90'+2: Ο Άλβες βρίσκει χώρο από τα δεξιά και κάνει το σουτ, αλλά ο Σηφάκης διώχνει.

19:05

90'+1: Ο Μάντζιος γυρίζει την μπάλα στην περιοχή, ο Μιλοσάβλιεφ προσπαθεί να μπει στη φάση, αλλά ο Χογκ μπλοκάρει πριν την προλάβει.

19:04

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

19:03

90': Κίτρινη κάρτα στον Κεϊτά.

18:58

85': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κατίδη στη θέση του Πουλίδο που καταχειροκροτείται.

18:57

83': Ο Μιλιάζες εκτελεί από τα αριστερά, ο Πουλίδο πετάγεται και πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:57

83': Νέα επέμβαση του Χογκ σε σουτ του Μάντζιου, διώχνει σε κόρνερ.

18:54

80': Σουτ του Πουλίδο, η μπάλα περνά άουτ.

18:53

79': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Αράς στη θέση του Μανούσου.

18:52

78': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Πελέ αφήνει τη θέση του στον Μιλοσάβλιεφ.

18:50

76': Εκτελεί φάουλ ο Πελέ, η μπάλα στα χέρια του Χογκ.

18:48

74': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί από τα αριστερά ο Πελέ, διώχνει με τις γροθιές ο Χογκ.

18:45

54%-46% η κατοχή της μπάλας υπέρ του Λεβαδειακού.

18:44

Προσπαθεί στα τελευταία λεπτά η Καλλονή να πετύχει κάποιο γκολ, αλλά ο Λεβαδειακός δεν δυσκολεύεται να κρατήσει το υπέρ του σκορ.

18:39

65': Ο Μιλιάζες βγάζει πολύ καλή σέντρα, ο Μάντζιος είναι μόνος του στην περιοχή και κάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:38

64': Ο Πίντερ βγάζει έξυπνη κάθετη μπαλιά στον Μάντζιο, εκείνος κάνει το σουτ, αλλά ο Χογκ διώχνει σε κόρνερ.

18:35

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ζίτο στη θέση τοιυ Μπουσταμάντε.

18:34

60': Ο Πετρόπουλος κάνει το σουτ με το αριστερό μέσα στην περιοχή, διώχει σε κόρνερ ο Σηφάκης.

18:31

58': Κόρνερ για την Καλλονή, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:29

55': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ναβάρο στη θέση του Χουάνμα.

18:28

54': Ωραία συνεργασία Μπουσταμάντε με Πουλίδο, αλλά ο Χογκ πέφτει και μαζεύει την μπάλα στα πόδια του Πουλίδο.

18:27

Ετοιμάζεται να περάσει αλλαγή στο ματς ο Τσίμο Ναβάρο.

18:23

50': Βγαίνει στην αντεπίθεση η Καλλονή, ο Λεοζίνιο συνεργάζεται με τον Μανούσο, ο τελευταίος κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:23

49': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Μιλιάζες από τα δεξιά διώχνει ο Πετρόπουλος.

18:19

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:19

46': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Άλβες στη θέση του Καλτσά.