16:53

16:53

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον ΠΑΣ με 1-0.

16:53

90'+3: Απίστευτη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Από το κόρνερ του Γκαβιλάν η μπάλα περνάει, ο Γουνδουλάκης κάνει το πλασέ και ο Στρούνα σώζει στη γραμμή.

16:51

90'+2: Κίτρινη στον Χαρίση.

16:49

16:49

90': Μακρινό σουτ από τον Γκαβιλάν, εύκολα μπλοκάρει ο Βελλίδης.

16:47

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Τζημόπουλος.

16:44

84': Ο Τόρες με κεφαλιά βρίσκει τον Γκαβιλάν, εκείνος σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:43

84': Σέντρα από τον Αποστολόπουλο, ο Τόρες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:41

Οι Γιαννιώτες έχουν αφήσει την μπάλα στον Πλατανιά, ο οποίος απλώς την κυκλοφορεί παίζοντας κατά κύριο λόγο παράλληλο ποδόσφαιρο.

16:38

79': Ο Ντάσιος αντί του Κοροβέση για τον ΠΑΣ.

16:36

77': Στη θέση του Μενδρινού ο Μιλούνοβιτς για τον Πλατανιά.

16:36

76': Κίτρινη στον Ιτουά.

16:33

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά κυρίως στις μεταβιβάσεις.

16:29

Κατέβασε ταχύτητα ο ΠΑΣ, ο οποίος γίνεται πιο προσεκτικός αμυντικά.

16:25

66': Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Γουνδουλάκης αντί του Γιακουμάκη.

16:22

63': Ο Σκόνδρας αντί του Μιχαήλ για τον ΠΑΣ.

16:21

Με φορείο φεύγει από τον αγωνιστικό χώρο ο Μιχαήλ που δείχνει να ζαλίζεται.

16:19

60': Δοκάρι για τον ΠΑΣ! Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Γιάκος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα καταλήγει στο δεξί δοκάρι του Ολιμπά.

16:19

59': Ο Γκαβιλάν αντί του Κουλιμπαλί για τον Πλατανιά.

16:15

Τραυματίστηκε ο Κουλιμπαλί, μικρή διακοπή.

16:13

Ο Ίλιτς βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Ακόστα κάνει την προβολή, η μπάλα περνάει πάνω από το σώμα του Ολιμπά.

16:12

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

16:10

51': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ακόστα εκτελεί φάουλ, ο Ολιμπά κάνει κακή έξοδο και ο Τζημόπουλος στέλνει την μπάλα άουτ προ κενής εστίας.

16:09

Χωρίς ρυθμό τα πρώτα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο.

16:05

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

45': Κίτρινη στον Ακοστα.

15:43

42': Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ, ο Κουλιμπαλί μπερδεύεται και παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:39

Υπάρχει δυσαρέσκεια στις εξέδρες από την απόδοση του ΠΑΣ.

15:36

35': Ο Αγκιλέρα κάνει πλασέ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:34

33': Κίτρινη στον Τόρες.

15:30

29': Ο Μενδρινός σουτάρει εντός περιοχής και η μπάλα χτυπάει πάνω στον Τζημόπουλο.

15:27

Η κατοχή είναι στο 51% για τον ΠΑΣ και καταδεικνύει ότι καμία εκ των δύο δεν έχει το πάνω χέρι ως τώρα στο ματς.

15:23

Έχει ισορροπήσει ο Πλατανιάς και προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα.

15:19

Δυσκολεύονται να ολοκληρώσουν προσπάθειες οι δύο ομάδες.

15:15

15': Ο Ναδάλες βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Ακόστα παίρνει την κεφαλιά και στελνει την μπάλα άουτ.

15:14

Πατάει καλύτερα ο ΠΑΣ στα πρώτα λεπτά.

15:11

10': Ο Γιακουμάκης παίρνει κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:10

Ο Αποστολόπουλος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, αλλά ο Βελλίδης βγαίνει έγκαιρα και τον κόβει.

15:06

Υπάρχει διακοπή λόγω τραυματισμού του Μιχαήλ και του Γιακουμάκη.

15:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:02

14:58

14:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πλατανιά

Βελλίδης, Στρούνα, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Χαρίσης, Τσουκαλάς, Ακόστα, Κοροβέσης, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Σωτηρίου, Αυγενικού, Κρητικός, Σκόνδρας, Σαπαλίδης, Γιάκος, Ντάσιος
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ολιμπά, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Ιτουά, Δημήτρης, Αγκιλέρα, Μαχαμάτ, Αποστολόπουλος, Μενδρινός, Γιακουμάκης, Τόρες
Αναπ: Περιστερίδης, Τετέ, Νέπλιακ, Μιλούνοβιτς, Γουνδουλάκης, Κάσιο, Γκαβιλάν
Διαιτητής: Σπάθας (Πειραιά) Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας) 4ος: Λιαχούδης (Μακεδονίας)