1
16:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:53

Σημαντική νίκη για τον Πανθρακικό που απομακρύνεται από την επικίνδυνη ζώνη, η πρώτη του εκτός έδρας. Το πάλεψε ο ΟΦΗ, που είχε και δοκάρι, αλλά έμεινε από δυνάμεις και... παίκτες μετά την αποβολή του Μπολάκη στο 61'.

16:51

Λήξη του ματς. 0-1 ο Πανθρακικός.

16:48

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

84': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μπαλδά στη θέση του Ρομέου.

16:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Κάσες.

16:39

81': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:36

78': Αδύναμο σουτ του Περογαμβράκη έξω από την περιοχή, σταματά την μπάλα χωρίς πρόβλημα ο Αθανασιάδης.

16:31

73': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μάρτινς στη θέση του Ντιγκινί.

16:27

69': Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση.

16:26

68': Παράλληλο σουτ του Μπαϊκαρά από πλάγια θέση στα δεξιά, περνά άουτ.

16:23

65': Σουτ του Κουτσιανικούλη, διώχνει δύσκολα ο Αθανασιάδης σε κόρνερ πέφτοντας στην αριστερή του γωνία.

16:19

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπολάκη. Είναι η δεύτερη, άρα αποβάλλεται, αφήνοντας με 10 τον ΟΦΗ. Ο παίκτης των Κρητικών έχει ακουμπήσει τον Τζάνη, αλλά τραβά τα χέρια του. Ο παίκτης του Πανθρακικού πέφτει θεαματικά σουτάροντας. Δίκαιες οι διαμαρτυρίες.

16:15

Προσπαθεί ο ΟΦΗ, που έχει μπει καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο.

16:09

51': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Κουτσιανικούλης κάνει πολύ ωραία προσπάθεια από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, περνά τον Εμπό, αλλά το σουτ του σταματά στο αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

16:07

49': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα αριστερά, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

16:06

48': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα δεξιά, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

16:04

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης στη θέση του Ιγκόρ.

16:03

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

15:49

Σαφώς καλύτερος ο Πανθρακικός στο πρώτο μέρος, με 14(9) έναντι 2(1) τελικών για τον ΟΦΗ. Προσπαθούν οι παίκτες του Αναστόπουλου, αλλά είναι εξαντλημένοι από τα συνεχόμενα παιχνίδια.

15:48

Λήξη α' ημιχρόνου. 0-1.

15:48

45'+4: Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελεί από τα δεξιά ο Λαμπρόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:46

Μικρή διακοπή, καθώς ο Ιγκόρ είναι πεσμένος στο έδαφος και δείχνει να πονά αρκετά. Φαίνεται να του έχει πατήσει άθελά του τον αστράγαλο ο Μακρής. Περνά εκτός αγωνιστικού χώρου με φορείο.

15:44

45': Ο Εμπό κάνει το δυνατό σουτ από τα δεξιά, ενστικτωδώς διώχνει σε κόρνερ ο Λόρια.

15:44

15:43

44': Κίτρινη κάρτα στον Φαζό.

15:40

41': Εκτελεί φάουλ απευθείας ο Ποτουρίδης, άουτ η μπάλα.

15:37

38': Νέα καλή στιγμή για τον Πανθρακικό. Ο Λόρια απομακρύνει με το δεξί πόδι το σουτ του Κάσες έπειτα από σέντρα του Τσουμάνη και στη συνέχεια μαζεύει την μπάλα από προσπάθεια του Ιγκόρ με κεφαλιά.

15:33

Ο Ιγκόρ αφήνει την μπάλα στον Ρομέου, εκείνος του επιστρέφει την μπάλα με ψηλοκρεμαστή πάσα κι εκείνος πιάνει το σουτ πάνω στην κίνηση και είναι εύστοχος, κάνοντας το 0-1.

15:33

34': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

15:31

33': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Κάσες περνά ωραία δύο παίκτες του ΟΦΗ, βγάζει την μπαλιά στον Ντιγκινί, αλλά το σουτ του πέρασε λίγο άουτ.

15:31

32': Ο Ντιγκινί πιάνει το σουτ στην περιοχή, αλλά είναι αδύναμο και ο Λόρια μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.

15:29

30': Κίτρινη κάρτα στον Μπολάκη.

15:26

27': Γρήγορη εκτέλεση φάουλ, ο Τσουμάνης βγάζει τη σέντρα, ο Κάσες κάνει το πλασέ που περνά λίγο άουτ.

15:24

25': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Το 5ο του στο ματς. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Ρομέου πιάνει την κεφαλιά, περνά άουτ η μπάλα.

15:23

24': Κίτρινη κάρτα στον Μονιάκη.

15:23

24': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Απομακρύνει με γροθιές ο Λόρια.