19:05

Ολοκληρώθηκε το ματς χωρίς σκορ.

19:02

18:59

88': Κακό σουτ από τον Τασουλή, η μπάλα φεύγει ψηλά.

18:57

86': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Μπούζας αντί του Μπακασέτα.

18:54

83': Στη θέση του Γκαβιλάν ο Μιλούνοβιτς για τον Πλατανιά.

18:51

Ο Πλατανιάς φαίνεται να βολεύεται με την ισοπαλία.

18:48

Καμία φαντασία στο παιχνίδι του δεν έχει ο Πανιώνιος.

18:44

72': Διπλή αλλαγή για τον Πανιώνιο, Κολοβός και Γκέζος μπαίνουν, Φούντας και Σιώπης βγαίνουν.

18:40

69': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από απομάκρυνση του Κουλιμπαλί. Εύκολα διώχνει ο Τόρες στο πρώτο δοκάρι.

18:36

Δεν έχει ρυθμό το δεύτερο ημίχρονο, πολλά τα λάθη και για τις δύο ομάδες.

18:32

61': Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Αποστολοπουλος αντι του Κάσιο.

18:28

57': Ο Αργυρόπουλος σουτάρει με δύναμη από πολύ πλάγια και ο Ολιμπά απομακρύνει.

18:26

Ετοιμάζει και δεύτερη αλλαγή ο Πλατανιάς.

18:23

51': Βρίσκει τον χώρο ο Αργυρόπουλος, κάνει διαγώνιο σουτ, αλλά η μπάλα πάει στα σώματα.

18:18

47': Ο Τόρες παίρνει την κεφαλιά προ του Χατζηισαΐα και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:17

18:16

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45'+1: Ο Μενδρινός αντί του Τζιλβάν για τον Πλατανιά.

17:59

Στο έδαφος ο Τζιλβάν, δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει.

17:58

44': Ένα ακόμη σουτ από τον Μπουμάλ, η μπάλα πάει πάν από τα δοκάρια.

17:55

41': Ο Μπακασέτας μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει και το δυνατό σουτ και αστοχεί.

17:54

40': Ωραία επίθεση από τον Πανιώνιο, ο Γιάννου δίνει στον Μπουμάλ αλλά το πλασέ του τελευταίου είναι αδύναμο.

17:51

37': Κίτρινη στον Ζαραδούκα.

17:49

35': Κίτρινη στον Μπακασέτα.

17:48

34': Ο Μπουμάλ κάνει αδύναμο σουτ και ο Ολιμπά μπλοκάρει εύκολα.

17:45

31': Δοκάρι για τον Πανιώνιο! Ο Φούντας κάνει εντυπωσιακό σουτ από μακριά και σημαδεύει το δεξι δοκάρι του Ολιμπά.

17:44

30: Ο Οικονόμου χάνει την μπάλα, ο Γκαβιλάν κάνει το σουτ και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

17:43

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Σιώπης.

17:40

Στο έδαφος ο Μπακασέτας, προσωρινή διακοπή.

17:37

Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό του ματς ο Πλατανιάς.

17:34

20': Ο Τόρες δεν απομακρύνει σωστά, ο Γιάννου πιάνει μονοκόμματο σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:33

19': Μεγάλη ευκαιρία γα τον Πανιώνιο. Γιάννου και Μπουμάλ κρύβουν την μπάλα, ο πρώτος κάνει το γύρισμα αλλά ο Μπανανά την τελευταία στιγμή επεμβαίνει.

17:29

15': Σαστίζει η άμυνα του Πλατανιά, ο Μπακασέτας από πολύ πλάγια κάνει διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:24

Προσπαθεί να ισορροπήσει ο Πλατανιάς.

17:20

7': Από φάουλ του Φούντα ο Μητρόπουλος παίρνει την κεφαλιά, αλλά στη συνέχεια δεν μπαίνει κανένας στην πορεία της μπάλας.

17:17

3': Ο Γιάννου ξεμαρκάρεται ωραία, κάνει και το σουτ αλλά στέλνει την μπάλα ψηλα.

17:14

17:12

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Πανιώνιου με τον Πλατανιά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Χατζηισαΐας, Οικονόμου, Τασουλής, Μητρόπουλος, Σιώπης, Φούντας, Μπουμάλ, Μπακασέτας, Γιάννου.
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Γκέζος, Μπούζας, Μασούρας, Κολοβός, Ρισβάνης, Καθάριος
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ολιμπά, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Δημήτρης, Ζαραδούκας, Μαχαμάτ, Τετέ, Κάσιο, Γκαβιλάν, Τζιλβάν, Τόρες.
Αναπ: Περιστερίδης, Μενδρινός, Μιλούνοβιτς, Νέπλιακ, Ιτούα, Αποστολόπουλος, Γιακουμάκης
Διαιτητής: Κάμπαξης (Εύβοιας) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας) 4ος: Ντίτσος (Πρέβεζας)