1
19:12

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

19:11

Εντυπωσιακή η Καλλονή που ήταν εξαιρετική στο πρώτο ημίχρονο και αποτελεσματική στο δεύτερο και - αν και όχι μαθηματικά - έχει ουσιαστικά εξασφαλίσει την παραμονή της στην κατηγορία.

19:09

Λήξη της αναμέτρησης! 4-1.

19:08

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ και ο Αντέτζο πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 4-1.

19:08

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

19:07

90'+2: Κόρνερ για την Καλλονή, με τον Τζιλάς να αποτρέπει το... αυτογκόλ του Κάλι.

19:07

19:06

90'+1: Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Αράς στη θέση του Πετρόπουλου.

19:03

87': Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο.

19:01

85': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια. Κεφαλιά του Κάμπορα έπειτα από γύρισμα του Μπαργκάν, η μπάλα περνά λίγο άουτ.

18:59

84': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Άλβες στη θέση του Λεοζίνιο που δέχεται τα χειροκροτήματα των λιγοστών φίλων των γηπεδούχων που είχαν δικαίωμα να βρεθούν στο γήπεδο.

18:55

1(1)-3(0) οι τελικές προσπάθειες υπέρ της Βέροιας στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά η μία ήταν αρκετή για την Καλλονή.

18:53

78': Εκτελεί ξανά από την ίδια θέση ο Μπεν, μαζεύει ο Χογκ.

18:52

77': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Μπεν από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

18:50

75': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Χουάνμα αφήνει τη θέση του στον Ναβάρο.

18:50

74': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κάμπορα στη θέση του Γεωργιάδη.

18:48

73': Δυνατό σουτ του Μπαργκάν, άουτ.

18:46

Ωραία προσπάθεια του Λεοζίνιο από τα δεξιά, περνά τους αντιπάλους του και τελειώνει μόνος του τη φάση με πλασέ, κάνοντας το 3-1, στην πρώτη ουσιαστικά ευκαιρία των γηπεδούχων στο δεύτερο μέρος.

18:46

71': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

18:45

70': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπεν, άουτ.

18:44

69': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπαργκάν στη θέση του Βέρτζου.