0
16:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

16:57

Νίκη για τον Α.Ο. Χανιά που ήταν καλύτερος και διατηρεί τις βαθμολογικές του ελπίδες για την πρώτη τριάδα.

16:53

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης! 1-0 ο Α.Ο.Χανιά τον Άλιμο.

16:52

90'+3: Ο Σικαλιάς μπλοκάρει την μπάλα σε προσπάθεια του Τσατσαρή.

16:49

90'+1: Αλλαγή για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Σιλιγαρδάκης στη θέση του Γκονζάλεζ.

16:49

16:44

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Α.Ο. Χανιά, αλλά ο Ρένια δεν πιάνει όπως θα έπρεπε το σουτ, στέλνοντας την μπάλα από καλή θέση άουτ.

16:41

83': Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά. Εκτελεί ο Γκονζάλεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:39

81': Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Ελευθεριάδης στη θέση του Άλεξ.

16:35

77': Νέο κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά. Δεν αποφέρει κάτι.

16:34

76': Αλλαγή για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Οικονομόπουλος στη θέση του Ενγκουέμ.

16:34

76': Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά.

16:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Γκονζάλεζ.

16:31

73': Καλή στιγμή για τον Α.Ο. Χανιά. Απειλεί πάλι ο Γκονζάλεζ με βολ πλανέ, διώχνει δύσκολα ο Σταυριανός.

16:29

71': Εξαιρετική προσπάθεια του Γκονζάλεζ που πέρασε τον Καρακώστα κι έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ.

16:26

68': Κίτρινη κάρτα στον Πάγκαλο.

16:25

67': Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Σταύρου στη θέση του Γαβριήλ.

16:24

66': Κόρνερ για τον Α.Ο. Χανιά έπειτα από ωραία προσπάθεια του Ρένια. Εκτελεί από τα δεξιά ο Γκονζάλεζ, ο Ενγκουέμ πιάνει την κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:23

65': Αλλαγή για τον Α.Ο. Χανιά. Ο Ρένια στη θέση του Σακελλαρίου.

16:20

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στα τελευταία λεπτά.

16:16

58': Αλλαγή για τον Άλιμο. Ο Σαγανάς στη θέση του Καραμέρη.

16:09

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον Α.Ο. Χανιά! Ο Πάγκαλος βρίσκει ωραία τον Γκονζάλεζ, εκείνος κάνει ωραία ενέργεια για να ξεπεράσει τον Σταυριανό κι επιχειρεί το σουτ, αλλά η μπάλα περνά λίγο άουτ.

16:06

48': Καλή στιγμή για τον Α.Ο. Χανιά, ο Πάγκαλος κάνει το σουτ από τα όρια της περιοχής, η μπάλα περνά άουτ.

16:05

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:04

46': Ξεκίνησε το β' μέρος!